Desert Riders
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Game Desert Riders  - to strzelanka wyścigowa, która będzie jeździć po piaszczystych przestrzeniach i strzelać do każdego wroga, zmierzając w tym samym kierunku.

Samochód gracza rusza na środku pustyni i dość szybko zrówna się z pierwszym przeciwnikiem. Przy niewielkim spowolnieniu konieczne jest skierowanie broni na cel i zorganizowanie wspaniałego strzelania. Po zneutralizowaniu i zniszczeniu antagonisty szybkość ruchu znacznie się zwiększy, możesz spieszyć się do kolejnych śmiertelnych spotkań. Trudno jest przyzwyczaić się do momentów skrzyżowań z przeciwnikami. Jeżdżą różnymi pojazdami, mogą podjeżdżać od tyłu lub ścigać się przed głównym samochodem. Czasami złoczyńcy czekają nawet w zasadzkach. Pojawienie się wielu bohaterów w bunkrze na środku pustyni nie powinno dziwić.

Arsenał broni jest imponujący: miotacze ognia, działa laserowe i inne podobne mechanizmy są zainstalowane na dachu samochodu. Czas trwania odwetu zależy od dokładności celowania. U góry ekranu widoczne są dwie skale: zielona pokazuje siłę gracza w warda, a czerwona poziom energii obecnego przeciwnika. W każdej lokacji musisz zniszczyć kilka postaci, ważne jest, aby nie odpoczywać po wyczerpaniu się kolejnej łuski czerwonego odcienia. Wszystko będzie załatwione tylko blisko mety, przy bramce.

Charakterystyczne cechy gry Desert Riders:

  • podróżować z dużą prędkością, ostrzeliwując wrogów;
  • odblokowywanie nowych modeli samochodów;
  • potężne boostery do wyboru;
  • różnorodność pojazdów używanych przez antagonistów;
  • trofea i nagrody finansowe.

Po drodze doświadczony kierowca zabójca zbierze wiele bonusów i pieniędzy za udane manewry. Przy okazji możesz wybrać boostery odpowiednie do stylu jazdy, a także wygodną broń. Dzięki dużym oszczędnościom możesz otworzyć nowy transport. Eksperymentowanie z pościgiem w różnych samochodach urzeknie wielu wirtualnych kierowców. Misje stają się stopniowo coraz trudniejsze, poszerza się też lista przedmiotów do odblokowania. Grafika z kreskówek tworzy fajną atmosferę. Dynamika wydarzeń zmusza do zachowania koncentracji. Spróbuj pokonać dostępne poziomy w każdym z proponowanych światów!


Reklama

Pobierz Desert Riders 1.2.6 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- Bug fixes.
informacje ogólne
wersja 1.2.6 (31)
Data umieszczenia 2021-01-01 09:41
rozmiar 31.78 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje SayGames na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/15 11:57
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |