Spark - aplikacja e-mail przez Readdle
4.4 (8)

Spark - aplikacja e-mail przez Readdle

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Aplikacja Spark - aplikacja do obsługi poczty e -mail przez Readdle to klient poczty e-mail, który brzmi nudno, ale w rzeczywistości, jeśli korzystasz z poczty, po kilku dniach użytkowania będziesz się zastanawiać, jak żyłeś bez niej?

Przygotowałem aplikację w Studio Readdle Inc., którą programiści szczerze zauważyli nawet w samej aplikacji, ponieważ jest to ich duma i jak dotąd jedyny projekt dostępny na Androida, ale tylko na nim.

Szczerze mówiąc, dla iOS ta aplikacja pojawiła się dawno temu i wielu właścicieli jabłek aktywnie z niej korzysta, dla nich jest też wiele innych płatnych aplikacji od programisty, począwszy od kalendarza, a skończywszy na skanerze ... Ogólnie zestaw jest dobry, ale po latach dla programistów Androida otworzyli tylko klienta poczty e-mail, ale zaszczyt i pochwałę, jest całkowicie darmowy i nie zawiera reklam ... brak zakupów pełnej wersji, nic!


Wróćmy jednak do samej aplikacji. Teraz każdy aktywny użytkownik Internetu ma wiele skrzynek pocztowych w różnych usługach, tutaj zarówno praca, jak i poczta osobista i wiele więcej, oczywiście, aplikacja Spark pozwoli ci zebrać wszystko w jednym miejscu, ale wszyscy analogi mogą to zrobić, więc co jest najważniejsze?

Jest tu wiele układów, zaczynając od ogromnej liczby ustawień, a kończąc na możliwości integracji niemal każdej znanej usługi w chmurze. Są powiadomienia o nieprzeczytanych listach, możliwe jest ustawianie przypomnień, sortowanie listów różnych przedmiotów lub z różnych skrzynek pocztowych do folderów, specjalnych funkcji do wysyłania wiadomości lub wysyłania listów z opóźnieniem, fajne i bardzo inteligentne wyszukiwanie oraz dziesiątki innych narzędzi, których programiści nie po prostu wrzucili dużo, ale pracował w najdrobniejszych szczegółach, czyniąc je bardzo wygodnymi. Jedynym rodzajem „minusa” jest dokładnie mnóstwo ustawień, do których musisz się trochę przyzwyczaić, ale jeśli jest coś ekstra - wyłącz go i usuń z oczu, wtedy możesz zrobić wszystko!


Cechy aplikacji:

  • Świetny wygląd i przyjazny dla użytkownika interfejs
  • Ogromna liczba przydatnych narzędzi i ustawień
  • Zarządzanie jest również skonfigurowane, rób, jak chcesz
  • Możliwość synchronizacji z „chmurami”
  • Brak reklam i zakupów, wszystko działa za darmo

Wady aplikacji:

  • Wymyśliliśmy tylko jeden - po co tak długo czekać? Trzy lata zajęło, aby dać kawał szczęścia, a właściciele Androida ...

Konkluzja: jeśli często korzystasz z poczty i doświadczasz przynajmniej pewnych trudności ze swoim obecnym klientem poczty e-mail, zainstaluj Spark - aplikację e-mail od Readdle, a będziesz szczęśliwy;)


Reklama

Pobierz Spark - aplikacja e-mail przez Readdle 2.6.4 dla LG V34

Nowości w tej wersji
In today’s update we’ve included a bunch of improvements based on your feedback, so thank you!
If you have questions or need support just pop on over to support@sparkmailapp.com and we’ll point you in the right direction.
informacje ogólne
wersja 2.6.4 (20604333)
Data umieszczenia 2021-01-15 14:18
rozmiar 15.18 MB
polski nie
wymagania
android 7.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

odczytywanie własnej karty kontaktu

Pozwala aplikacji na odczytywanie osobistych informacji przechowywanych w Twoim profilu na urządzeniu (np. imienia i nazwiska lub adresu). Oznacza to, że aplikacja może Cię zidentyfikować i wysłać informacje z Twojego profilu do innych osób.

odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

USE_BIOMETRIC

USE_BIOMETRIC

USE_FINGERPRINT

USE_FINGERPRINT

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
4.4★ 88%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2019/06/29 09:59
Inne oprogramowanie dola LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |