Nawigacja dla android

19.11.2017

Niezwykle przydatna i praktycznie niezastąpiona aplikacja dla tych, którzy lubią podróżować w nieznanym terenie, gdzie nie ma dróg, adresów i wskaźników ...

17.10.2016

Zdecydowanie przydatna aplikacja dla tych, którzy lubią podróżować, zwłaszcza pieszo, ale to nie jest miłość, a następnie wędrować w poszukiwaniu miejsca, z którego po lewej ...

30.01.2016

Aplikacja, która obowiązkowo powinna znaleźć się na twoim gadżecie pod metką "przydatne". Ona znacznie rozszerzy możliwości waszego telefonu i wszystkich plików jakie na nim macie!

19.12.2014

Każdy uwielbia podróżować i ta aplikacja sprawi, że podróż bardziej wygodne i przyjemne! W rzeczywistości, to jest ogromna baza danych, które powinny być na każdego podróżnika!

24.06.2014

Witam, przyjaciele! A dzisiaj mamy do przeglądu stosowania spółki Yandex, Yandex miasta. Aplikacja jest zasadniczo odpowiednikiem znanego foursquqre. Ale nie bez różnic i dodatkowych funkcji, które możemy teraz dyskutować. Więc Yandex Miasto jest małe, ale społeczne. sieci z geolokalizacji. Główną ideą jest klasyfikacji recenzje i małych kawiarni, restauracji, barów i innych rozrywek. Wszystkie oceny są gromadzone w jednym miejscu, a potem powiedzieć, będąc w innym mieście można zwiedzić wspaniałe miejsca, które inni ludzie lubili.

10.03.2014

Moovit: Route Planner - aplikacji dla urządzeń mobilnych, a jego nazwa jest już jasne, co to jest przeznaczone. Peredvigayes szybciej niż wczoraj, nawigacja wydajnie niż wczoraj, jest obecnie możliwe, trasy układa!

13.05.2013

Znajdź WC aplikacja jest bardzo przydatna, jeśli są w nieznanym mieście i masz problem, aby znaleźć toalety. Tak, tak! To WC, nie zdziw się, ale czasami jest to duży problem, kiedy wstać przed wyborem - zachowywać się poprawnie lub dać upust naturze, ale teraz problem jest rozwiązany, dzięki tym programem ;)

13.11.2012

Pro MapsWithMe program jest wspaniały i pięknie szczegółowe mapy świata dla android, ważnym elementem, który nie jest już potrzebny w Internecie podczas korzystania z nich. Jeśli android ma stałego dostępu do Internetu - to nie ma znaczenia, bo z tych kart nie zgubisz!

13.01.2012

TrekBuddy jest aplikacją J2ME do nawigacji GPS. Jeśli jesteś zmęczony korzystania z aplikacji GPS, które wymagają dostępu do GPRS, takich jak Wayfinder, Nav4All i Mobitrack Pro, TrekBuddy aplikacji dla Ciebie. Jest to całkowicie darmowy i pozwala na pobranie lokalne mapy bezpośrednio z telefonu, takich jak: Nokia, Siemens, Blackberry, Palm, Sony Ericsson

  • Śledzenie GPS w nawigacji i szybki dojazd
  • raster mapy
  • możliwość tworzenia atlas dla różnych warstw map powiększyć
  • tracklogging w formacie NMEA lub GPX
  • Łatwa nawigacja
  • kompas (HPS)
  • GPS-punkt Transmisja poprzez SMS

10.10.2011

Yandex.Metro - aplikacja, która posoblyaet zamierza przygotowywać ich podróży w metrze. Z jego wsparcia, możesz zabić czas w drodze i wybrać najlepszą trasę.

08.08.2011

Navitel Navigator - oprogramowanie do nawigacji GPS dla android ze szczegółowymi mapami Rosji, Ukrainy i wiele więcej!

08.04.2011

Glympse - długo oczekiwany wniosek o android, programmaGlympse pokazuje lokalizację osoby na mapie google. Możesz wysłać swoje dane kontaktowe dowolnym dogodnym sposób (email, sms, fasebook, twiter) i człowiek, który dostał się być w stanie połączyć w czasie rzeczywistym na mapach google, aby dowiedzieć się o twój ruch. Program pozwala na oglądanie nie tylko ruchy, ale także wskazują na szybkość, pomoże uczynić drogę do miejsca przeznaczenia, i więcej.

« Poprzedni
© 2011-2019 mob-core.com  |