świnka Wiggy
4.1 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra Piggy Wiggy na Androida to gra logiczna, która opiera się na fizyce, który natychmiast umieszcza go w zaszczytnym części, jak te gry mogą nie być wystarczające, ale nadal całkowicie brakuje. Przygotowaliśmy grę w studiu Qaibo Games, patrząc na jakie projekty można stwierdzić, że studio z Meksyku, ale nie, ona jest z Rosji ... ale istota nie zmienia, proponujemy, aby ocenić nową zagadkę fizyczną!

Natychmiast zauważam, że rozgrywka jest dość przypominający słynnego projektu przeciąć linę, co jest trudne do znalezienia jakiegoś umyślnego, system ten jest bardzo odpowiedni, a co najważniejsze - działa.

Ale zacznijmy z daleka, takich jak grafika. Ona właśnie tu mamy dość typowy, bez prawa do chłodu i przywództwa, gładkie i dość ładną grafiką, w tej części skargi.

Ponadto, gracze docenią animacji, głosu i ścieżki dźwiękowej, w ten sam sposób są one wykonane na wysokim poziomie, który od dawna jest wliczone w cenę i to było dobre, ale problemem jest to, że dla nikogo zaskoczeniem, że nie będzie działać.

Ale fizyka i wszystko, co się dzieje w grze i nie może być zaskoczony, ale będzie zadowolić większość fanów gatunku. Podstawowym założeniem jest to, że postacie nie mogą poruszać się samodzielnie, jednak są w stanie toczyć, plandeka, czy podać coś je wcisnąć. Podstawowym środkiem transportu - odpowiednio naprężona lina na każdym poziomie, dzięki czemu możliwe jest zbieranie żołędzi w powietrzu. Zbierać żołędzie i masz, zamiast po prostu zebrać i je nakarmić swoich podopiecznych, nie zapomnij o wszystkim, a tam będzie jakiś poziom.

cechy:

  • Ładna grafika i doskonała animacja
  • Doskonała fizyka i wciągająca rozgrywka
  • znaków ładny
  • Możesz grać ze znajomymi
  • Gra jest przeznaczona dla całej rodziny
  • Każdego miesiąca pojawią się nowe poziomy
  • Wiele pułapek, ich uczyć!

Gry Wady:

  • Reklama i mały Donat

Rezultat: w rzeczywistości, nowy i bardzo odpowiedni gra logiczna z dobrą fizyką, tak, pobrać grę Piggy Wiggy, można to zrobić za darmo, i zabrać go na kilka miesięcy, ty na pewno! Dobrym rozwiązaniem!


Reklama

Pobierz świnka Wiggy 1.79.44 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
+ Made some improvements
informacje ogólne
wersja 1.79.44 (44)
Data umieszczenia 2018-08-15 17:26
rozmiar 40.8 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Qaibo Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.05★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/06/24 08:13
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |