Zombie Derby 2
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra Zombie Derby 2 android to gra akcji, główne miejsce, w którym przydzielone trzy podmioty - The Walking Dead czy tylko zombie, pojazd, bezpieczny, wzmocnienie i ogólna fitness, jak również nieprawidłowości, które można znaleźć w obfitości na swojej drodze! Przygotowaliśmy gry w studio HeroCraft Ltd, która od dawna znane nam i jest autorem pierwszej części gry, która okazała się być bardzo popularny z wynikiem 5 milionów pobrań i wiele więcej!

Co jest tak interesujący nas przygotowane na drugą część? Przede wszystkim, a najbardziej godne uwagi - świetną grafikę, która stała się trochę lepiej i to jest dobre, co oznacza, że ​​gra jest już w toku w profesjonalistów. Sens tego, co się dzieje w ogóle nie uległy zmianie, co oznacza, że ​​wszyscy fani będą zadowoleni z ostatniej części, ale żadna nowa i nie obrażaj się, w porównaniu z tym, co nie jest. Nawet w grze dodał wiele fajnych samochodów, ten ostry, tak że chciałbym posiadać dużo! Nie trzeba dodawać, nie bez stromych wzdęć, które niszczą i wiązki przeciwnicy pozostania na kursie, który jest ważny w danej sytuacji. Jak poprzednio, tak że logiczne jest, główną trudnością będzie w ilości benzyny, które można zabrać na pokład, a że był stale ucieka, więc jeśli czas nie osiąga oszczędności puszek, trzeba zacząć wszystko od nowa. Musimy dbać o stan techniczny maszyny, która może ulec pogorszeniu z powodu poważnego wypadku, ale wierzcie mi, problem z benzyny będzie znacznie ostrzejszy. Jednak zdrowie pojazdu ma bezpośredni wpływ na ilość pieniędzy, które otrzyma wyniki sprawdzania, na przykład, jeśli straci jedną trzecią zdrowia samochodu, a następnie dostać pieniądze zarobione jest również jedną trzecią mniej prawdziwe, prawda?

cechy:

  • Napęd, który chcesz, ponieważ zombie i samochody to niebezpieczna mieszanka
  • Osiem fajny samochód
  • Ogromny świat, każdy cal, który jest wrogi
  • Wiele trybów gry
  • Można konkurować ze swoimi znajomymi
  • Krew i odcięte kończyny, to jest w porządku!
  • Super grafika i potężne efekty

Gry Wady:

  • Donat i reklama to tylko dwa problemy, które można znaleźć tutaj

Konkluzja: świetna gra Zombie Derby 2 będzie godnym i interesujący pod wszystkimi względami kontynuacją przeszłości, tak, pobrać i za darmo nie będzie rozczarowany!


Reklama

Pobierz Zombie Derby 2 1.0.14 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
- Minor bug fixes and improvements.
informacje ogólne
wersja 1.0.14 (10019)
Data umieszczenia 2020-08-07 08:46
rozmiar 42.88 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/06/25 07:51
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |