Podwójne kości!
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra Podwójna kości! Jest to nowa gra logiczna na Android, która była podstawą popularnego gatunku „trzy w rzędzie” i kilka innych układów związanych z sześciokątnym polu, kości, gry 2048 i innych momentach o tym w każdym razie do zapamiętania w czasie gry. Tigrido przygotowano ją w studiu, która jest najlepiej znany z kilku części jest bardzo oryginalny i bardzo popularny „dyktator” gry, nawiasem mówiąc, przegląd kilku części zostały już na naszej stronie, możesz przeczytać, jeśli chcesz.

Rozgrywka tutaj jest proste i jasne, w każdym przypadku, na każdym poziomie znajdziesz to samo zadanie - niech spadnie „na podłodze”, że tak powiem duży zielony kryształ, on zawsze będzie na każdym poziomie, a to wyróżnia się spośród innych. Reszta wygląda jak kości, oferując unikalne kości na twarzach których jest od jeden do sześciu punktów. Następnie trzeba działać na zasadzie gry w 2048 - łączenie kości, ale tutaj trzeba znać niektóre z funkcji. Można połączyć dwie kości o tej samej wartości, a łącząc je, można uzyskać wartość dla jednego bardziej jeśli połączyć dwie piątki, dostać szóstkę, która eksploduje całą serię w kierunku unifikacji, a mianowicie albo poziomo lub pionowo. Jest to osiągnąć efekt może być obniżona kryształ, który działa dość skutecznie. Ale w praktyce nie jest takie proste, ponieważ na każdym poziomie będzie ograniczona przez liczbę ruchów, a na pierwszym poziomie, ograniczenie to pojawi się zbyt obfite, ale kiedy trudność zaczyna się rozwijać, trzeba więc nie mogę powiedzieć. Ogólnie rzecz biorąc, to ciekawy pomysł i odpowiednie wdrożenie typowym, ale wciągający gameplay, który spodoba się wszystkim fanom gatunku.

cechy:

  • Przesunąć kości obniżyć dużą kryształu
  • Osiągnąć jak najlepsze wyniki z przyjaciółmi i slrevnuytes
  • ładna grafika
  • prosta obsługa
  • Złożoności wzrasta płynnie
  • Okresowo pojawiają się nowe chipy

Gry Wady:

  • Trochę reklamy i małych Donat kilka osób nadal boli

Wynik: Double Dice! Jest to dobra gra logiczna, w której nie ma specjalnych problemów z monetyzacji lub innych zło nowoczesnych projektów, ale ładna grafika i doskonała rozgrywka jest tutaj, z tym wszystkim, pobrać grę całkowicie za darmo, co zrobić i polecam go.


Reklama

Pobierz Podwójne kości! 2.0.4 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
Implemented bug fixes and balance improvements.
informacje ogólne
wersja 2.0.4 (13)
Data umieszczenia 2017-10-03 09:20
rozmiar 41.09 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/06/26 07:19
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |