Odcinanie
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Odcinanie gra jest na co dzień gra zręcznościowa dla systemu Android, jedną nazwą, która może mieć wiele do powiedzenia o tym, co się dzieje, którego idea jest zapewnienie, aby wyciąć wszystkie rodzaje rzeczy, że ktoś rzucał się od dołu do góry ekranu. A więc w tym momencie możemy już zacząć się złościć, aby powiedzieć, że to nie jest oryginalny, a zatem nie fajne, że ukradli pomysł z gry Fruit Ninja i tak dalej, ale jeśli spojrzeć, to zasada, co się dzieje, jest inna, a celem tutaj jest wyraźnie inna, jednak jeśli mówimy o Ketchapp studio, oryginalność nich oczekiwać trochę więcej ...

Rozgrywka jest dość starannie układane na jednym ekranie, więcej przestrzeni, i nie będzie tutaj wymagane ze względu na prostotę, co się dzieje. Wokół środkowej części ekranu można zobaczyć linię, która jest laser, który działa tylko po kliknięciu na ekranie. Ponadto, od dolnej części ekranu zaczną latać różne przedmioty, które należy wyciąć. Aby wyciąć rzucony przedmiot zawsze będziesz miał dwie szanse - gdy przecina laser po raz pierwszy, pływające w górę, ale reagują na to jest trudne, ale gdy pacjent spadnie z powrotem do już mniejszą prędkością, to nie jest jego cięcie będzie łatwe, proste dotykając ekranu, gdy część jest na poziomie lasera.

Nie ma znaczenia, jak będzie można wyciąć obiekt można wyciąć dokładnie w połowie, jeśli to możliwe, można wyciąć mały róg - jest liczony jako sukces, ale jeśli to nie tnie wszystko i przedmiotem bezpiecznie cofać - tracisz i trzeba zacząć wszystko od nowa. Przesunięcie jest liczbą elementów, które można zmniejszyć liczbę złotych monet, które można zaoszczędzić, są one podane do niektórych przedmiotów w sposób losowy. I pamiętaj - czarne obiekty nie mogą być cięte!

cechy:

  • Prosta grafika i animacja bez skazy
  • doskonała fizyka
  • Prosta i intuicyjna rozgrywka
  • Dobry głos dzieje
  • Nie darowizna!

Gry Wady:

  • Kilka odmian przedmiotów
  • Tam są reklamy, można pozbyć się kilku dolarów lub z Internetu

Podsumowując: tak, zręcznościowe, tak zabawny. Być może, głównym pytaniem jest to, że bardziej stroma gra Fruit Ninja, czy nowość reprezentowane krojenia. Robię dla klasyków, szczególnie w przypadku projektu nie działa dużo, rozpowszechnianie prosty sposób. Mimo, że gra jest jeszcze o różnych rzeczach, to jest warte rozważenia.


Reklama

Pobierz Odcinanie 1.0 dla Nokia 8

informacje ogólne
wersja 1.0 (8)
Data umieszczenia 2017-06-25 19:53
rozmiar 24.26 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/06/26 08:48
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |