nieskończony
4.8 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Kompletne gry platformowej jest wypłacana na Androida, dla których twórcy pracowniach Brahma gier chcą dostać aż dwa dolary, nie oferując nam sprawdzić swoje siły w badaniu w ten sposób do niczego, ale wytłumaczę trochę później.

Nawiasem mówiąc, jeśli mówimy o studiu Brahma gry, ta niezależni twórcy, znajduje się w Chinach, ale jeszcze nie miałem czasu, aby stać się sławny, ale to dzięki temu gra zdobyła kilka nagród w poszczególnych festiwali, który jest dość pozytywne w każdym przypadku.

Podstawą gry jest ciekawa historia o chłopcu, który stracił pamięć, tak, że podstawą tego, co się dzieje, jest kilka zagadek do rozwiązania, aby pomóc chłopcu. Przyczyniają się do tego będzie jego wierny pies i pamiętnik z niektórych fragmentów poprzednim życiu, że chłopiec to naprawić. Jednakże, utrata pamięci, to nie jest główny problem z tym wszystkim, co może wystąpić, ponieważ znajdą się w bardzo nieprzyjaznym miejscu, usiane pułapek i innych zagrożeń, które należy unikać wysiłku nie tylko mózg, ale także reakcję i uważność.

Ma gry i całkiem przyzwoity Challenge - czyli lokalizację. Nie mogę powiedzieć, że gra okazała się trudna, a nawet niezrozumiałe, ale nadal przyjemny do otrzymania pomocy (a oni mają) w języku ojczystym, zwłaszcza podczas grania, dla którego zapłacił. Jednak w tej sytuacji sporo opcji, ponieważ gra jest dostępna tylko w języku angielskim, a drugi nie jest jeszcze warunkiem.

Ale szczerze mówiąc, należy udać się do takiego poświęcenia, aby dostać tę grę, bo wystarczy spojrzeć na jego projektowania, animacji, a fabuła spaść, projekt okazał się świetnie!

cechy:

  • Wielka historia, pełna zabawnych momentów
  • Wiele pułapek i niebezpiecznych miejsc
  • Stylowa „retro”, który będzie cię zaczarować
  • I można przywrócić pamięć i odnaleźć skarb?

Gry Wady:

  • Gra jest wypłacana, bez procesu

Rezultat: piękne, ciekawe, zaostrzenie ... zauważyłam, to często można powiedzieć o płatnej gry, która nie ma końca. Sytuacja jest całkiem w porządku, ale po raz kolejny pytam zwrócić uwagę, ale jeśli jesteś zadowolony z językiem angielskim, w przeciwnym razie gra będzie trudniejsza i pełen zakres zabawy dostać.


Reklama

nieskończony dla Nokia 8

Wszystkie aplikacje Brahma Game na mob-core.com.pl

Ocena:

(4)
4.83★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/06/27 09:18
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |