Xtreme Racing 2 - 4x4 Off Road,
4.5 (4)

Xtreme Racing 2 - 4x4 Off Road,

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra Xtreme Racing 2 - Off Road 4 × 4 są wyścigi android, głównym zadaniem, które jest podane jeepami, specjalnie przygotowany off-road, prawidłową nazwę, która - buggy, więc nie są one takie zbyt duże, a nawet trzymać antenę, dzięki czemu , to będzie o zabawkach! Przygotowaliśmy grę w studiu rodzajów gier, wśród projektów, które nie znajdują się w pierwszej części tej gry, ale okazało się podobnych projektów z udziałem łodzi i samochodów sportowych, a mimo to jest nam znane od przeglądu RunBot gier, dość popularny Rahner.

Po szkoleniu, wkrótce będą gotowe do realnego świata, że ​​nie jest to wyścig z innymi graczami, w rzeczywistości, jest główną cechą gry - jest on-line, co oznacza, że ​​będzie można znaleźć silnej konkurencji i dużo żetonów, na podstawie której można stać się bardziej stroma niż inni. Oczywiście najfajniejsze chipsy i samochody będą bardzo drogie, więc gra jest dość rozwinięty system płatności krajowych, że niewiele osób podoba, ale nic nie można zrobić, to dzieje się regularnie, zwłaszcza gdy mówimy o projektach internetowych.

Jednak czekamy na wielu ciekawych rzeczy, a mianowicie:

  • Ssać swoje umiejętności jazdy, to jest bardzo ważne
  • Wielkie fizyki, szczególnie jeśli nie zapominać, że samochodzik
  • Specjalny tryb, w którym można budować karierę z tych ras
  • Szerokie możliwości modernizacji samochodu, zmienić prawie wszystko
  • Pełna multiplayer, w którym można zmierzyć się z innymi graczami
  • Skoki, awarie i wiele innych niezapomnianych chwil

Gry Wady:

  • Reklama jest dostępny, ale nie za dużo kolidować
  • Donut jest zdecydowanie obecny i jest ustawiony w Internecie
  • Wysokie wymagania systemowe

Wynik: pozytywny Racing Xtreme Racing 2 - Off Road 4 × 4 jest okazją do zaangażowania się w świecie zabawek buggy, gdzie istnieje prawdziwa konkurencja i wysokie prędkości, które są mieszane z szalonych sytuacjach drogowych oraz unikalne tuningu!


Reklama

Pobierz Xtreme Racing 2 - 4x4 Off Road, 1.0.8 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
???? Challenge yourself in exciting Radio Control races in the best driving simulator. Race extreme speed cars in this arcade RC racing game! Perform stunts, avoid obstacles, collect and upgrade all the vehicles and drive to victory in a crazy fast racing game. Ready… Steady… GO! ???? ???? The competition is hotting up – so download Xtreme Racing 2 - Off Road 4x4 for FREE and get racing! ????
informacje ogólne
wersja 1.0.8 (10)
Data umieszczenia 2017-08-24 08:34
rozmiar 99.09 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczyt wydarzeń w kalendarzu wraz z informacjami poufnymi

Pozwala aplikacji na odczytywanie wszystkich wydarzeń w kalendarzu zapisanych w urządzeniu, w tym pochodzących od znajomych i współpracowników. Aplikacja z takim uprawnieniem może udostępniać i zapisywać dane kalendarza niezależnie od ich poufności.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

ACTIVITY_RECOGNITION

ACTIVITY_RECOGNITION

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/07/01 08:34
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |