BAZOO - Mobile eSport
0 (0)

BAZOO - Mobile eSport

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra BAZOO - Mobile eSport to gra online puzzle dla Android, gdzie trzeba rywalizować z innymi graczami w dość prosty i zrozumiały dyscypliny - formatu „trzy w rzędzie” z ciekawych dodatków, z których ci powiem.

Przygotowany w tę samą grę w studiu IsCool Entertainment, który jeszcze nie miał czasu, aby się trochę głośny projekt lub zapalającą innowacji, którego rola i ta gra nie jest przeznaczona, jednak jego popularność rośnie dobrze i najważniejsze!

Rozgrywka będzie jasne nawet dla dziecka, to bonus, ale nadal będzie to oznaczać, że walka będzie się przedłużać i dość trudne, ponieważ prawie każdy będzie w stanie dobrze radzić sobie ze zwykłymi działaniami może liczyć tylko na szczęście i podejmowania ryzyka, które z pewnością daje przewagę.

Sens tego, co się dzieje, jest bardzo proste. Zanim będziesz skarb mapa, która w naszym przypadku jest pole gry, które powinny być zakończone do zasady Tetris, tylko rzędy (lub kolumny) będą usuwane trochę inny, a nie zwykły sposób. Tu chodzi o to, że wśród materiałów budowlanych, które spadnie na polu mogą być kości, orzechy, liście i marchew. Ponadto nie będzie odpowiednia dla zwierząt - pies, wiewiórka, koala, królik. Nie trudno się domyślić, kto co zje, bo to, co się stanie, gdy zwierzę zostanie umieszczony w pobliżu odpowiedniego materiału, wyczyszczenie wszystkiego, co udało się osiągnąć. W lewym górnym rogu pojawi się kolejny mały mapę, która odzwierciedla to, co dzieje się na boisku, przeciwnik, który po raz pierwszy i nie będzie w stanie oczyścić pole i wypełnić go do góry i stracił.

cechy:

  • Prosta i intuicyjna rozgrywka z prostych kontroli
  • Walka z prawdziwymi graczami
  • Zabawny głos i ładna grafika
  • Nietypowe podejście do klasyki

Gry Wady:

  • Trochę reklamy i darowizny
  • I nie rozumiem, skąd bierze wszystkich piratów ... albo jest tak przypadkowy temat?

Konkluzja: jeśli nie zapłaci odgrywają drobne szczypie bazoo - Mobile ESPORT, jest całkiem zdolny stać coś zabawy dla Ciebie i Twoich przyjaciół, zwłaszcza jeśli ten gatunek jest twój prawdziwy interes.


Reklama

Pobierz BAZOO - Mobile eSport 1.39.110.4.806-PROD dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
Bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.39.110.4.806-PROD (806)
Data umieszczenia 2017-09-30 03:14
rozmiar 42.72 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/07/04 07:09
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |