Przechylony - A Tale of Załamanie
0 (0)

Przechylony - A Tale of Załamanie

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra Tilted - A Tale of Załamanie to gra zręcznościowa dla systemu Android, którego bohaterem był trójkąt, lub dokładniej, pryzmat, w którym właściwości dużo dzieje i przywiązany, więc pamiętać lekcjach fizyki i jeden z najbardziej pozytywnych jego sekcji - Optyka !

Przygotowaliśmy grę w studiu Arcanheim Softworks, o których trudno jest coś powiedzieć, ponieważ jest to ich pierwsza gra, projekt punkt orientacyjny, który ma pokazać swój talent do publicznej wiadomości, w tej chwili nie jest to najlepszy sposób, nie odnosząc się do bardzo dużej liczby pobrań , który jest dość wstyd, gra była całkiem przyzwoita.


Dzięki czemu gra okazała się dość oryginalny, jak każdy nowy poziom jest dość duży obszar składający się z jaskiń i narożników, tkane szkła, kryształów i podobnych elementów, które nie są wykonane tylko stylowy, wyglądają jak każdy inny, kosmiczny świat, tak odległe i zimne, że każdy fan będzie powodować burzę emocji, pozytywne, a nawet lepiej! Co się dzieje w grze nie jest tak imponująca, chociaż jest to dość typowy poziom. Twoje zadanie - aby otworzyć portal, który przeniesie Cię na wyższy poziom, to po prostu można go otworzyć za pomocą jednego, pomysłowy obrazu, przekierowanie go wiązkę laserową, która jest zawsze obecna na każdym poziomie, ale światło nie tam, gdzie chcesz, korzyści zarządzać będziesz PRISM które nie tylko mogą być przenoszone przez poziom, ale także skręcać w jednym miejscu, aby dostosować się tuż pod laserem i tworząc swój kierunek. Między innymi pryzmat można zostawić kopię w miejscu, w którym go zainstalowano, pozostawiając otwarty portal i dając okazję do nurkowania w nim ty. Nawiasem mówiąc, każdy poziom może być przekazywane lub zawsze jest łatwe do wykonania, to jest już znacznie trudniejsze, ale jednocześnie zwiększa poziom grywalność, oferując Ci rozwijać, a nawet myśleć o tym, jak najlepiej zorganizować wszystko. Ponadto, na każdym poziomie, istnieją wskazówki, nie są ograniczone przez czas i nie trzeba zbierać, tak, że można grać spokojnie w jego przyjemności.


cechy:

  • Bardzo stylowy design, oryginalne podejście do realizacji wielki
  • Łatwe zarządzanie
  • Każdy poziom będzie trochę trudniej
  • Istnieje kilka „garnitury” dla swojej pryzmat

Gry Wady:

  • Jest reklama i Donath, to tylko gdzie i co można wydać pieniądze - nie jest jasne

Rezultat: nieco nudny, trochę puzzle, ale ogólnie rzecz biorąc to bardzo piękny i dość oryginalna gra Tilted - Opowieść załamania będzie dobrym dekoracji swoich wieczorów, z których niektóre będziemy chcieli spędzać w jej kampanii.


Reklama

Pobierz Przechylony - A Tale of Załamanie 1.1 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
Added Localization for 13 languages
Miscellaneous Bug Fixes
informacje ogólne
wersja 1.1 (36)
Data umieszczenia 2018-04-21 12:51
rozmiar 75.82 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/07/06 08:33
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |