Urząd Quest
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra Urząd Quest jest dążenie do androida, która wywodzi swoją nazwę, aw rzeczywistości, oferując nam zanurzyć się w świat biurowej rutyny, a także przygód człowieka, który zdecydował się przerwać to błędne koło. Przygotowaliśmy grę w studiu Deemedya Inc, bardziej znany publiczności w czterech częściach projektu pod nazwą «Trial Xtreme», z których każdy jest pobierane przez prawie 50 milionów ludzi! Tym razem jednak twórcy poszli za daleko od motocykla i ryk, to możemy obserwować ryk duszy i świadomości.


Dokonywanie grę, zwłaszcza soundtrack osobiście byłem pod wrażeniem, ostatni jest czymś nowoczesnym, zmieszane z najlepszych motywów opowieści szpiegowskich, w sumie dosłownie zmusza ich do twórczego myślenia stymulowanie szary płyn w głowie! Oczy wciąż trzeba się przyzwyczaić, bo to jest urządzone wszystko w obcym, archiwalne stylu, co oznacza obfitość czarnych i szarych odcieniach, w której pchnął włożeniu kolorowego filtra „sepia” lub coś podobnego, w końcu wszystko, co widzimy przypomina wyblakłą gazetę lub bardzo stare, pożółkłe fotografie. Fabuła gry jest, oczywiście, ale jego celem i ujawnienie nastąpić stopniowo, w trakcie swoich przygód, i to jest tutaj, że trzeba zrobić musiał zgadywać, jednak istnieją wskazówki. Niektóre działania są oczywiste, niektóre są oryginalne, w sumie - wielką mieszaniną szaleństwa i logiki, która jest całkiem poprawnie charakteryzuje przebieg myśli ludzkiej, która szczerze umiera z nudów i rutynowej biurze. I dlatego wszyscy bohaterowie dziwnych strojach - nie jest znana, prawdopodobnie to jakiś inny pomysł, zrozumiałe tylko dla jego twórców. Jednak takie podejście w pełni wyjaśnia pozycjonowanie gry to puzzle z czarnym humorem i odrobiną szaleństwa.


cechy:

  • Mieszane problemem w stylu klasycznym
  • wspaniały soundtrack
  • oryginalny układ
  • Dziwne znaki, kopie, które będą znajomych
  • Humor, unikalne, ale humor

Gry Wady:

  • Reklama jest, ale to nie jest problem
  • Problemem jest raczej to, że przejść przez całą grę bez żadnych dodatkowych opłat nie można, pełna wersja została płatnych


Konkluzja: Jeśli podoba Ci się nasz bohater umiera z nudów w biurze, wtedy gra Urząd Quest to doskonały środek, po prostu nie trzeba powtarzać coś podobnego w swoim biurze do tego i może odwołać.


Reklama

Pobierz Urząd Quest 5.00038 dla Nokia 8

informacje ogólne
wersja 5.00038 (500038)
Data umieszczenia 2019-12-24 11:30
rozmiar 32.2 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje 11Sheep na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/07/06 09:53
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |