dysk szybko
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra jest klasyczną Napęd Szybko biegacz wyścigi na Android, ale nie jest to dokładnie taka definicja, jak znacznie bardziej słusznie nazywają to hardcore gry, twardy i bezwzględny, który jest gotowy do mózgu i odruchów odkręcić transcendentalną poziom. Szczerze mówiąc, mam te gry naprawdę nie lubią, ale ja jestem pośród was jest całkiem sporo tych, którzy są właśnie takie gry i pasze!
Przygotowany przez dewelopera gry o nazwie Vitaliy Onyshchenko i to jest jego pierwszy projekt, więc nie zdziw się, że gra Ci coś przypomnieć, to jest normalne w tym przypadku nie ma znaczenia, jest o wiele bardziej interesujące są emocje, które masz to przyczyna ,

Wygląd gry nie jest imponująca, powiedziałbym nawet, że nie jest w rzeczywistości, ponieważ jest to klasyczny widok na „górze”, płaskie samochody i inne atrybuty, które przypominają podobnych projektów dekady temu, grafika po prostu nie są tak stare, trochę gładsza niż z pikseli , Ale znowu, grafika jest trudno nazwać, więc jest wyraźnie nikt nie zwrócił.

Twoim zadaniem będzie bardzo prosty i jasny - jechać tak daleko, jak to możliwe i nie pękają, że sama będzie trudno, bo idziesz do jakiegoś powodu w przeciwnym pasie, bez żadnych opcji. Na pierwszy rzut oka, sytuacja jest znany, jako taki występuje w prawie każdym biegacza, ale to właśnie ta dynamiczna, gwałtowna zmiana otoczenia i różnych kolorów w każdej innej grze nie znajdziesz w kwocie to sprawia, że ​​pobyt w ciągłym napięciu, a biorąc pod uwagę, że spadek w wypadku wy nawet szybciej niż iść, wynik nie jest trudne do odgadnięcia, co stanie się układ nerwowy! I ostrzegają, i dalej - sprawy.


cechy:

  • Niezdarne, klasyczne grafiki
  • dynamika udarowe
  • Dobry wybór samochodów, które są kupowane za zarobione punkty

Gry Wady:

  • Z całym szaleństwie gry z donacji i reklamy uciekła

Konkluzja: jeśli masz więcej czasu, dodatkowy telefon i mocny zapas komórek nerwowych, które koniecznie trzeba poświęcić, wtedy gra pomoże Ci dysk szybko, sprawdzone.


Reklama

Pobierz dysk szybko 1.1.5.1 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
- New cars and roads
- You can now play in landscape mode
- New ways to earn coins
- New booster available - NITRO
- Bug fixes and optimization
informacje ogólne
wersja 1.1.5.1 (11116)
Data umieszczenia 2017-08-02 14:57
rozmiar 40.85 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/07/07 09:01
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |