Flippy Hills
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra Flippy Hills jest na co dzień gra zręcznościowa dla systemu Android z nutą okrucieństwa, który na pewno może być zainteresowany w przyzwoitej ilości fanów gatunku. Pomysł, co się dzieje - do pokonania przeszkodę, i to w taki sposób, aby zebrać jak najwięcej złotych monet i zniszczyć oddział. Przygotowaliśmy grę w studiu Woof Games, która obecnie szczyci się tylko dwa projekty, z których jedna (walka shooter rush) był w stanie zebrać ponad milion pobrań! Jednak jeszcze nie są nowością prawie stanął po stronie popularności.


Ci, którzy praktykowane gimnastyka rozgrywka wydaje się nieco znajomo, krewnych, chciałbym powiedzieć, ponieważ cały ruch z twoich bohaterów zostanie zbudowany na słupie z zamachu, podczas gdy kontrola trzeba ptaków, można stwierdzić, że mucha nie wiedzą jak uruchomić lub po prostu chodzić - też. Zarządzanie realizowane po prostu mają jednak trochę przyzwyczaić. Kliknięcie na prawej stronie ekranu pozwala ptak do rozpoczęcia skakać i klapki, naciśnij po lewej stronie ekranu pozwala kontrolować rotację, to jest konieczne, ponieważ jeśli nie wylądować na nogach - Twój oddział rozpadnie, demonstrując swoje wnętrzności, nawet jeśli piksela. Ponadto konieczne jest, aby złapać moment lądowania i odpychać się ponownie, bez tego też może spaść. W rezultacie, jeśli można dotrzeć do mety będzie oceniana w zależności od tego, ile monet zebrane w procesie, w wyniku, można uzyskać jedną, dwie lub trzy gwiazdki.


cechy:

  • Niezwykłe mechanika są przyzwyczajeni do którego będziesz cieszyć
  • Oryginalne podejście do gameplay
  • Wiele poziomów, z których większość można opisać jako „hardcore”
  • Duża różnorodność ptaków, które można zniszczyć
  • Jest wbudowany w system do nagrywania wideo
  • Gra jest łatwa do optymalizacji praktycznie dowolnego urządzenia

Gry Wady:

  • Jest trochę reklamy
  • Dla Donat można kupić więcej znaków

Konkluzja: Ta gra ma wszystko, ale trochę. Trochę hardcore, odrobinę szaleństwa, niektóre grafiki, trochę humoru i trochę klasyczny, ale ile z gry Flippy Hills dla ciebie - zobaczyć na własne oczy.


Reklama

Pobierz Flippy Hills 1.1.71 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
Overall improvements.
informacje ogólne
wersja 1.1.71 (1171)
Data umieszczenia 2018-02-05 17:09
rozmiar 49.83 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/07/08 07:48
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |