myślnik
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Dash to gra logiczna dla Android, który ma bardzo prosty i skromny projekt, składający się z białym tle, szare linie i nie mniej szarych mechanizmów, które z kolei zostaną zabrane wszystkie siły i uwagę. Przygotowaliśmy grę Anion Software Studio że kilka zmienioną politykę monetyzacji po raz ostatni. Początkowo gra była dystrybuowana za opłatą, bez procesu, a teraz jest ona dostępna za darmo i całkowicie, tylko za to, co jest tam, aby zapłacić - off na reklamę, że rzeczywiście staje na drodze na małych urządzeniach z ekranem. Ale to wciąż o wiele lepiej!


Każdy poziom gry jest schemat obwodu mechanizmów i przejść poziom, można jedynie zorganizować to w taki sposób, że głównym mechanizmem zostanie złożone, ponieważ wymaga energii i będzie się do życia. Pierwsze poziomy są dość proste, przypominając swoje pierwsze lekcje w elektrotechnice, wszystko jest jasne i zrozumiałe, obrócić kilka jednostek i nacisnąć przycisk - aktualny powoli pełzanie w budowie i będzie celem. Jednak proste życie się skończyło dość szybko, a każdy kolejny schemat będzie trudniej, dobra, nie ma limitu czasu lub liczby prób, więc można wypróbować wszystko, co chcesz, znajdziesz odpowiedzi, prędzej czy później.


cechy:

  • Proste ascetyczna konstrukcja
  • doskonała animacja
  • ładny soundtrack
  • ciekawą pracę
  • Brak wskazówek i stale rosnąca złożoność

Gry Wady:

  • Poziomy nie są aż chciałabym
  • Nie ma reklamy, które mogą być wyłączone $ 3

Rezultat: Dash gra pasować każdemu, kto kocha systemów, mechanizmów i energii elektrycznej, nadaje się i tych, którzy nie obchodzi, że decydują Najważniejsze, że trudno było podejść i tych, którzy kochają minimalizm i skromność w projektowaniu w ogóle - przyjemna gra, że ​​dość aktywnie zyskuje popularność ,


Reklama

Pobierz myślnik 1.2.1 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
Fixed display of content on screens whose aspect ratios differ from 16: 9
informacje ogólne
wersja 1.2.1 (4)
Data umieszczenia 2017-07-08 14:28
rozmiar 23.63 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/07/08 08:51
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |