Mini Dayz - Survival gry
4 (49)

Mini Dayz - Survival gry

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra Mini Dayz - Survival gra to strzelanka dla Androida, główną cechą, która będzie agresywny świat, w którym istnieje wiele przeszkód na drodze do przetrwania i innych momentach, bez których takie miejsce nie może zrobić w ogóle. Nawiasem mówiąc, jeśli uważnie przyjrzeć się tej nazwy, to nie jest trudne do odgadnięcia, co się stało i co do kierunku apokalipsy, jak staje się oczywiste obecność zombie i innych mutantów, które zdecydowanie komplikuje żadnego incydentu.

Przygotowaliśmy gry w studio Bohemia Interactive, jak, dobrze znany ze względu na fakt, że były one w stanie dostosować się do gry Arma Tactics na Androidzie i skutecznie rozprzestrzeniać, nawet kosztem 5 $ może mieć na miejscu nadal będzie to przegląd w tej grze, ale dzisiaj będzie o młodszy brat!


Główną cechą tej gry jest to, że deweloperzy mają ustawione jako oficjalna wersja znanej gry o nazwie Dayz, które, oczywiście, bo android nie pasuje, jednak teraz ma piksel doskonały wersję! Oczywiście, harmonogram tu jest inny, może trochę mniej, ale idea, atmosfera, a wielu deweloperów są w stanie utrzymać żetony i oferuje użytkownikom możliwość korzystania z Android Ten wielki projekt.

Jednak w porównaniu z większością gier pikseli tutaj można poczuć potencjał i dzieła twórców, którzy próbowali niemal na każdym pikselu, stara się przekazać niezbędną atmosferę i sprawiają, że gra jak najbliżej oryginału.

Przejdź do wyszukiwania miejsc, domy, samochody, znaleźć bufory i inne niespodzianki, zbierać wszystko, co można nosić, nikt nie wie, co może się przydać w następnej chwili. Najważniejsze rzeczy, które mogą być przydatne - żywność, broń, amunicja, wszelkiego rodzaju materiałów. Znajdziesz tu dużą mapę, która jest generowany losowo za każdym razem i jest gotowy zaoferować nową porcję niespodzianek. Ponadto nie zapomnij o konieczności leczyć swoje rany i ukrycia przed wpływami atmosferycznymi, które mogą zabić szybciej niż zombie.


cechy:

  • Piękna grafika, który nie jest zepsuty pikseli
  • Ogromny świat, pracy ręcznej pracy przez każdego rogu
  • Mnóstwo opcji wyposażyć swojego bohatera
  • Można umrzeć z powodu choroby, głód, pragnienie, utrata krwi, i wielu innych czynników
  • Postać może być pompowana, co zwiększy szanse przeżycia
  • Budować swoją bazę i tam rosną żywności
  • Spotkać rozbitków siebie i pomyśleć, co zrobić w takiej sytuacji ...
  • Nie darowizna!

Gra Nedostakti:

  • Trochę reklamy nigdy nie przestał nikogo

Konkluzja: Trudno nazwać gra Mini Dayz - Survival Gra pełny zamiennik oryginału, ale z drugiej strony, ogólny, który zrobił coś cool i jak? Dla wszystkich, którzy kochają formatu pikseli gry «przetrwanie» niezbędne do przeglądu jest.


Reklama

Pobierz Mini Dayz - Survival gry 1.4.1 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
• Banner ads removed from game menu
• Airdrops in survival mode removed
• Adrenalin syringe for video ads on novice difficulty removed
• Friendly survivor call in "Breach" mode removed
informacje ogólne
wersja 1.4.1 (104032)
Data umieszczenia 2019-09-11 18:43
rozmiar 38.96 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(49)
3.99★ 79.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/07/10 07:32
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |