Kolor Trail
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra Kolor Trail to gra zręcznościowa dla systemu Android, w której głównym będzie twoja odpowiedź, bo bez niej absolutnie nic do zrobienia. Sens tego, co się dzieje, jest bardzo prosty i jasny - jechać jak najdalej na torze przeszkód, przekształcając go w różnych kolorach oferowanych przez deweloperów. By the way, i dla nich, to studio Nanovation, dzieła, które już spotkaliśmy niewiele wcześniej, dzięki Slip Away grę, która, nawiasem mówiąc, nadal zyskać popularność, aktywnie zbliża się piękny znak 5 milionów! Ta gra ma taką widownię oczywiście, że nie, ale to jest nowy, więc wszystko do przodu!


Z drugiej strony, szczerze mówiąc, nie ma się czego złapać grę szczególnie doświadczonym użytkownikiem, ponieważ oczywiście nie oferuje unikalne cechy lub wykonania, gładkie i dość skomplikowane stylu arcade sto projektów z tej samej ketchapp lub innego typowego czasu zabójcy. Jeśli jednak nadal wybór spadła na tej grze, znajdziesz doskonałą animację, ładną grafiką i dość krótkim poziomy trudności, jak tu jest naprawdę bardzo trudne ...

Na pierwszy rzut oka wszystko jest proste - wystarczy nacisnąć ekran, aby skakać i obracać znaki, jednak w praktyce nie jest to takie proste, głównie ze względu na tempo zdarzeń w drugiej ze względu na fakt, że istnieje i rozrywki, które starają się wybić ci się konkretnie, co dzieje się z rytmem. Bonus tylko, że gra może być zakończona, jest ona podzielona na poziomy, z których każdy staje się nieco dłuższe i bardziej skomplikowane, ale nadal każdy może zdać.


cechy:

  • Ponad 150 poziomów, można grać przez długi czas
  • wysoka złożoność
  • Doskonała dynamika i animacja
  • Ładne, soczyste grafika
  • Świat wokół stale odmalowane

Gry Wady:

  • Trochę reklamy i darowizny

Rezultat: typowy, aczkolwiek wysokiej jakości gier arcade Colour szlak jest całkiem w stanie zająć miejsce fascynującej czasu zabójcy na Androidzie, zwłaszcza jeśli masz dobrą odpowiedź i nie boją się trudnych gier.


Reklama

Pobierz Kolor Trail 1.8 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
Bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.8 (8)
Data umieszczenia 2017-08-08 14:54
rozmiar 31.46 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/07/10 08:22
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |