Archer: Wojownik
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra Archer: Wojownik to shooter dla Android, który jest średniowieczny strzelanie ... tak, nawet ten gatunek ma! Oczywiście logiczne pytanie - jak zrobić strzelanie średniowieczny styl? To bardzo proste, dać bohaterowi strzelać z łuku i innych łuczników, którzy z jakiegoś powodu nie chcą się poruszyć w ogóle i jakoś poruszać, jak ty ... i tak okazuje strzelanina, wszystko jest bardzo proste! Drugim ważnym punktem, który trzeba wiedzieć, aby zrozumieć trochę lepiej, co się tu dzieje - to deweloperom. Gra przygotowana w studiu o nazwie Vroovy, która ma siedzibę w Indiach, a jeśli oglądałeś filmy z tego kraju, to możemy się domyślać z gry, jak zwykle nie będzie zbyt pewny!


Fakt, że gra zgromadzonych na kolanach w Indiach nie sprawiają, że oryginalne, niestety, tylko na większość z nich będzie wyglądać dziwnie, to wszystko. Ale w rzeczywistości, w przeważającej części była cierpi z klasycznych zagadnień, które mają wiele projektów, które nie ma dużego budżetu i profesjonalnych programistów. Być może to początek ...

Faktyczna rozgrywka, jak również to, co dzieje leczonych bez żadnych ozdobników, wszystko jest łatwe i, niestety, nudne. Proste menu, proste zadania, proste potyczka bez ciekawych cech i właściwości. Tutaj nawet fabuła jest, który opowiada, jak miasto oblężone przez wrogów, ale wtedy pojawił się i musi rozwiązać tę sytuację, balisty, widocznie, także zniszczyć łuk ... Jednak nie rozwój fabuły nie jest, jak fizyka, animacji, grafiki i inne podstawowe składniki każdej grze. Jako część wykresu pokazuje, że twórcy starali się zrobić piękne krajobrazy, budynki i meble, ale to wszystko nie jest wystarczająco piękna, gładkość ... W rezultacie, wiele obiektów zewnętrznych i wewnętrznych elementów tylko rozpraszać i wyciąć oko.


cechy:

  • Średniowiecze wszędzie, zwłaszcza w realizacji
  • Jest możliwe, aby pompować swój charakter, jeśli chcesz, oczywiście
  • Zabić wrogów i dostać premie
  • Kupić różne strzały i łuki stać się śmiertelny wojownik!

Gry Wady:

  • Nikt nie chce obrazić, ale w rzeczywistości cała gra jest wadą, a jednak nie jest reklama i pączek

Konkluzja: Trudno jest kogoś polecić. Jednakże, jeśli się tak znudzony, że chcę jakąś wyłączność, podobnie jak filmu z ratingiem „2”, a następnie można łatwo pobrać grę Archer: wojownika, który będzie opowiadać wnukom!


Reklama

Pobierz Archer: Wojownik 1.5 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
Build optimization for low end devices
informacje ogólne
wersja 1.5 (6)
Data umieszczenia 2017-08-04 17:17
rozmiar 61.61 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

instalowanie skrótów

Pozwala aplikacji dodawać skróty bez interwencji użytkownika.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/07/11 08:15
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |