Mech Legion: Age of Robots
4.3 (5)

Mech Legion: Age of Robots

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra Mech Legion: Age of Robots to strzelanka dla Androida, w którym będziesz mieć ogromny robota, który gdzieś w tajnych laboratoriach przygotowany do zastąpienia zwykłych czołgów. Przygotowany w grze, z projektami VascoGames studio, które już spotkaliśmy, to tylko ważne nigdy nie spotkał, może byłoby to lepsze i bardziej oryginalne?


Pomysł, co się dzieje - aby pokazać, jak wielki i potężny robot może być bardziej stroma niż zwykłego zbiornika lub innego sprzętu, który będzie następnie rozprzestrzenił się w drzazgi, sama w sobie, słuchając poleceń. Rozgrywka składa się z dwóch trybów - Endless i kampanii, różnica, i tak wszystko jest jednak jasne, raz warto podkreślić, że walka przeciwko realnym przeciwnikom tutaj nie będzie działać, wszystko co dzieje się w oderwaniu od wyobraźni twórców, które z pewnością sprawia, że ​​gra mniej interesujący, upewnij się, że pojawiła fanów obecności w Internecie. W trybie kampanii jak zwykle będą oferowane różne misje, z których część jest w formie szkoleń, tryb nieskończoność, trzeba trzymać się tak długo, jak to możliwe, bez żadnych specjalnych zadań i celów, jednak niektóre z tych postaci jest więcej niż zadowolony!


cechy:

  • Pięć fajnych robotów, które wielu zbiorników, a większość sprzętu
  • Najnowsze broń i potężne eksplozje
  • przejąć terytorium
  • Uaktualnić broni
  • Kilka wariantów ataków, w tym zdalne

Gry Wady:

  • Reklama - na miejscu
  • Donat - obecny

Konkluzja: Nie sądzę, że ktoś do gry Mech Legion: Age of Robots będzie mógł stać się hitem wszech czasów, coś, czego na pewno nie jest na tyle, na przykład, duszy, lub nawet online. W tej chwili wygląda niczym więcej niż kolejną próbę pisania przez programistów, którzy nie uwalniają coś ekscytującego, dotykając wszystkich możliwych gatunków.


Reklama

Pobierz Mech Legion: Age of Robots 2.71 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
- Added new special missions, are you strong enough?
informacje ogólne
wersja 2.71 (39)
Data umieszczenia 2018-06-24 00:37
rozmiar 96.46 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
4.25★ 85%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/07/13 07:48
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |