GX Monsters
2.8 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

GX Potwory Gra wyścigi na Androida, które nie wiążą się gładką asfalt i szybkich samochodów sportowych, króluje tam błoto, wzgórza, skoki i duże SUV z dużymi kołami i potężnych silników, zdolnych do rozproszenia tych kadłubów z wysokimi prędkościami. Przygotowany w grze jest już nam znany FunGenerationLab studio, które równie dobrze mogą być wam znane na takim projekcie jako Bike Up! lub serię gier z przedrostkiem GX, które ten czy inny sposób o wyścigu wcześniej zaoferować nam motocykle czy samochody sportowe, a teraz również w wyścigu, aby wypełnić duży SUV.


Jeśli chodzi o duże SUV-ów i wyścigu w linii prostej, choć nie całkiem płaska powierzchnia trudno nie przywołać każdy z projektów z prefiksem «» MMX, którzy rozwiedli się wiele. Oczywiście, projekt jest trudny do porównania z chłodzie gatunku, tu i harmonogramem słaby i fizyki raczej konwencjonalne, bardziej jak arcade, ale to nie przeszkadza w grze, aby wnieść do swojego życia trochę twardy i pozytywne, choć nie przeciążenia urządzenia, wymagania systemowe dla gry skromne jak na dzisiejsze standardy.

W przeciwnym razie, wszystko, co się dzieje, jest dość dobrze - zacząć od prostego samochodu, w którym możemy się przyzwyczaić do „lokalnego” kontroli i funkcji, aby ich pierwsze zwycięstwo i waluty gry, które, jak zwykle, może być wydane na różnych uaktualnień lub zakup mocniejszego samochodu. Miłym bonusem dla graczom stać się pełnoprawnym tryb multiplayer, to gdzie można rywalizować z innymi graczami i odczuwać wpływ Donat, niestety.


cechy:

  • Prawie tuzin samochodów
  • Możliwości tuningu
  • Dwa tryby gry - single i multiplayer
  • Różne konkursy i nagrody

Gry Wady:

  • Online bez darowizny? Nie, nie tym razem.
  • Reklama, też mam, ale nie ingerować.

Wynik: brak roszczenia do przywództwa w swoim gatunku gry Monsters GX otrzymał dobre oceny i stopniowo rośnie armia fanów, wydaje mi się, można uznać za sukces takiego projektu.


Reklama

Pobierz GX Monsters 1.0.31 dla Nokia 8

informacje ogólne
wersja 1.0.31 (31)
Data umieszczenia 2018-10-22 17:18
rozmiar 69.2 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
2.78★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/07/15 09:07
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |