Zajęcie: Kieszeń Pixel Horror
0 (0)

Zajęcie: Kieszeń Pixel Horror

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Zajęcia gra: Kieszeń Pixel Horror jest przygodą dla Androida, który może być bezpiecznie nadana gatunku horroru i thrillera psychologicznego, który nie zapomina o czarnym humorem i innych klasycznych nut, które dają grę pewien urok. Przygotowany przez jej dewelopera o imieniu Jesse Makkonen, dla których ta gra była pierwszym projektem dla android, z którymi mu pogratulować, więcej takich projektów! Jednak, gdy jest to konieczne, aby powiedzieć, że gra przez około dwa lata, ponieważ początkowo wyglądał na komputerze z powrotem w 2015 roku i dopiero teraz dostał się do rozmiaru kieszonkowego.


Jak każdy inny thriller psychologiczny jest tutaj bardzo ważny temat, który, nawiasem mówiąc, wyraźnie prześledzić pokrewieństwo ze słynnym dziele „Zbrodni i kary”, które autor mógł dobrze i czytać klasyków jak w jakikolwiek sposób. W każdym razie, historia opowiada o młodym człowieku z ambicji, nawet imię jego wystąpień - cena. W tej chwili postawił sobie zadanie, aby park w znanej firmie, ale za to, że potrzebuje trochę pieniędzy, on trwa od bezbronnego staruszka, a następnie w jego duszy prawdziwa walka zaczyna ambicji i sumienia, uczestnicy których stajemy.

Niektórzy fani tej gry, że może już biegać w niej od samego komputera będzie miał pytanie dotyczące różnic między telefonem a pełnej wersji. Zaskakująco niewiele z nich i powiedzieć, że są one gorsze - zbyt jest to niemożliwe. Główną różnicą - w Android ma więcej kolorów, świat dostał oświetlenie i bohater traci latarkę, teraz nie jest już potrzebna, a to wszystko różnica;)


cechy:

  • Unikalne grafiki, zebrane ramiona
  • Bardzo głos atmosferyczne
  • Prosta konstrukcja bez zbędnych elementów, pełne zanurzenie!
  • Działka o intrygi i ciekawych zwrotów akcji
  • Zarządzanie całkowicie przeprojektowany dla wersji mobilnej

Gry Wady:

  • W grze dostępne są reklamy, ale można ją wyłączyć za jednego dolara

Bottom Line: zajęcia gra: Kieszeń Pixel Horror spowodować wiele emocji, jest zarówno przerażające, ciekawe, zabawne, smutne i pouczający, z tym wszystkim, gra zajmuje tylko około dwóch godzin, więc nie ma nic dziwnego w tym, że rozprzestrzenia się darmowe.


Reklama

Pobierz Zajęcie: Kieszeń Pixel Horror 2.7 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
64-bit support.
informacje ogólne
wersja 2.7 (19)
Data umieszczenia 2019-09-30 06:47
rozmiar 98.36 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/07/19 08:51
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |