PAC-FISH Battle Royale
0 (0)

PAC-FISH Battle Royale

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gry Pac-FISH Battle Royale to klasyczna gra zręcznościowa dla systemu Android, którego podstawą był dobrze znany z gry PAC-MAN, istnieją miliony fanów na całym świecie do dziś. Ale dlaczego trochę aktualizacji zdarzenie, dodając niektóre inne znaki i inne pozytywne cechy? Przygotowany ThousandDollar gra w studiu, mam nadzieję, że ich nazwa nie odzwierciedla budżetu, zwłaszcza pod warunkiem, że jest to czwarty budżet projektu, dla którego oryginał nie został wyraźnie rozdzielone, tak, że poszli na sprawdzonego schematu i zdeptany drogi.

Mock rozgrywka nie, deweloperów, a to nie jest łatwe. Więc czekamy na to prawie oryginalne, ale, oczywiście, z pewnymi wyjątkami. Na początek, trochę zmienione poziomy się zasada, która nie uległa zmianie, ale wygląd staje się nieco łatwiejsze, a po drugie, zamiast zwykłej kontroli Bun będziemy mieć ryby, które w pewnych okolicznościach zamieni się wielkich i strasznych rekiny, można jeść każdego, kto staje na drodze , Jako miły bonus - istnieje możliwość grania online i walka z innymi graczami, praktykowanie taktyk i sztuczek, które zazwyczaj pomagają wszystkich zapalonych graczy. Innym interesującym punktem - gra podzielona jest na poziomy, a będziesz przechodzić, przechodząc od niskiej złożoności bardziej złożonych problemów, na niektóre z nich naprawdę spróbować.


cechy:

  • Dwa tryby gry - kampanii i multiplayer z prawdziwymi graczami
  • Zaproś znajomych i walczyć z nimi
  • Ogromna ilość poziomów z unikalnych labirynty
  • Prosta obsługa i przyjazny interfejs
  • Wiele premie morskie i skarb
  • Pobierz grę może być wolny

Gry Wady:

  • Reklama i darowizny, to klasyczny nie mógł wstrząsnąć

Konkluzja: gra PAC-FISH Battle Royale to klasyczny kurs, ale szczerze mówiąc do oryginału nie wytrzymać wiele, więc patrz na siebie, na różnych kolorze na.


Reklama

Pobierz PAC-FISH Battle Royale 1.3.0 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
optimize many features
informacje ogólne
wersja 1.3.0 (6)
Data umieszczenia 2017-07-21 20:57
rozmiar 23.42 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/07/22 07:54
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |