Mad Truck Challenge - Wyścigi
0 (0)

Mad Truck Challenge - Wyścigi

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra Mad Truck Challenge - Racing wyścigi dla Androida, które są implementowane jako zwykłych platformówki w wielu «Hill Climb» formacie, tylko tutaj nacisk nie na potrzeby jakość przejść przez góry, a prędkość i konieczność pokonać swoich przeciwników za wszelką cenę! Przygotowany w znanym studiu gier Spil Games, który zasłynął dzięki serii pozytywnego projektu Troll twarzy Quest, który jest oczywiście zupełnie o czymś innym, ale uniwersalna wizja branży gier z korzyścią dla wszystkich, to jest udowodnione!


Rozgrywka przypomina i zwykły wyścig, ale tylko na początku, bo z klasyków gatunku rozpoczynamy ostatni, jak zawsze. Jednakże, w tym i ma to sens, bo w drodze do mety wygrywa nie są najszybciej jak zwariowany, gotów zniszczyć swoich przeciwników w dosłownym tego słowa znaczeniu. Jeśli tego rodzaju, żeby wyprzedzić kogoś z przeciwników jest co najmniej niebezpieczne, ponieważ nikt nie przeszkodzi mu uruchomić cię w tyłek rakiety, która nie działa wówczas własnym przewodnikiem i zdyszany od nich. Po drugie, co ciekawe, aby przejść dalej od reszty, bez konkurencji i starcia? Tak, mamy dynamiczną i trochę wybuchową rozgrywkę, która przypadnie do gustu wszystkim fanom działania silnika w 2D.

Nie zapomnij deweloperów oraz o szerokiej floty pojazdów, duża liczba poziomów, możliwość poprawić swój samochód i walutę w grze, które potrzebują jak powietrza, zwłaszcza jeśli zdecydujesz się wykonać online i konkurować z innymi graczami.


cechy:

  • Zaczynasz na ogonie, ale masz rakietę!
  • Więcej niż sześć kilkanaście poziomów, rozrzucone po całej planecie
  • Potężnymi bossami, który daje walkę
  • Szerokie możliwości dostrajania jego samochód i broń
  • Wiele nagrody i premie
  • Gra działa bez połączenia z internetem


Gry Wady:

  • Trochę reklamy i małej Donat

Konkluzja: wyścig w klasycznym sensie gry Mad Truck Challenge - Racing to trudno nazwać, ale jest popularny i już podbił serca ponad pięć milionów graczy, tak że wróg jest zawsze tam!


Reklama

Pobierz Mad Truck Challenge - Wyścigi 1.5 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
- Bug Fixes
informacje ogólne
wersja 1.5 (148)
Data umieszczenia 2020-11-30 08:16
rozmiar 70.8 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje SMOKOKO LTD na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/07/22 08:57
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |