cień Skate
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Cień Skate gra to gra zręcznościowa dla systemu Android, w którym będziemy iść do jazdy na deskorolce! Otrzymała raczej skromny projekt w formacie platformy i harmonogram, którego nazwa znajduje odzwierciedlenie w grze tytułowej - cień. Tak, nasz bohater z deskorolka jest czarna sylwetka szczęście reszta świata może nas zadowolić w jasnych kolorach i farb. Jednak ten format pozwala na dobrej animacji, fizyki, a także nieznacznie zwiększyć możliwość zwykłego platformówki. Gra przygotowana w Candy Telefony Studios, repertuar obejmuje wiele innych projektów, w taki czy inny sposób, przypominając znanych projektów, w tym przypadku, to jest coś, na słynnej gry Vector, że po prostu nie było parkour, a następnie jeździć, na przykład, nikt nie zauważył.


Rozgrywka podzielona jest na kilka obszarów (w sumie cztery), z których każda zawiera dziesięć poziomów raczej krótkie, co może odbywać się jedna po drugiej. Obszar zasadniczo różne, a każdy następny będzie nieco trudniejsze, tak, że nawet jeśli niewielka liczba nie straszyć, po drugie będzie musiał spróbować dość. Na naszej drodze są różne przeszkody, którego położenie może być i pamiętaj, że jeśli powtarzać swoje próby znowu i znowu, jednak istnieje również możliwość kontynuowania punktu odniesienia, ale to zajmie 1.000 jednostek waluty gry, która jest bardzo dużo, aby uratować jej jest prawie niemożliwe, a który jest kupić za prawdziwe pieniądze - łatwo. Warto zwrócić uwagę na doskonałą fizykę, dodatniej dynamiki ścieżki dźwiękowej i że zdecydowanie zwiększa złożoność, ale mimo wszystko to, że gra jest postrzegana łatwo, to jest pozytywne i na pewno może odwołać się do wielu fanów gatunku.


cechy:

  • Cztery kolorowy świat
  • Każdy świat zawiera dziesięć poziomów
  • Doskonała fizyka i animacja
  • Wysoka dynamika i złożoność
  • pozytywny soundtrack

Gry Wady:

  • Zły Donut, dużo reklam

Konkluzja: Oczywiście, Donat irytujące, ale bez dyskomfortu mogą być odtwarzane bez niej nie można powiedzieć o reklamie, że jest bardzo przekonujący. Jednakże, jeśli jesteś już przyzwyczajony do tego, tasowania, nie krępuj się huśtawka grę Skate cieni i przejść do wykonywania trików i baw się dobrze.


Reklama

Pobierz cień Skate 1.0.9 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
Fixed some crash bugs of the game. Thanks.
informacje ogólne
wersja 1.0.9 (10)
Data umieszczenia 2019-07-15 22:11
rozmiar 8.89 MB
polski nie
wymagania
android 2.0+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/08/07 08:09
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |