KAMI 2
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra KAMI 2 to zagadka dla android, której głównym celem jest praca z kolorem, a mianowicie malowanie pola gry w jeden, pojedynczy kolor. Pierwsze poziomy mogą wydawać się proste, ale wiesz, to dopiero początek, a właściwie trening, który szybko przekształci się w prawdziwe zadania!

Przygotował grę w State of Play, pierwszą część gry, też, ich zasługę, aby wiedzieli, co robić! Nawiasem mówiąc, druga część nie różni się znacznie od pierwszego, ale, oczywiście, trochę zmieniona wizualnie i dostaje więcej poziomów, a fani są dokładnie tym, na co czekali!


Jak już napisałem, rozgrywka zakłada potrzebę malowania całego pola gry w jednym kolorze, a pole gry jest mozaiką, prostą, a zarazem bardzo złożoną, reprezentatywną dla całego dzieła sztuki, a właściwie przede wszystkim do głosu I animacja jest nadal pierwsza część otrzymała kilka nagród, dzięki czemu nie było sekund, nie rzucać tego samego projektu!

Ale, z powrotem do rozgrywki. Na szczęście, nie ograniczaj się tylko czasowo, więc myśl, ile chcesz, ale liczba ruchów jest dość ciasna i warto zauważyć, że otrzymujesz dokładnie tyle samo ruchów, ile potrzeba, aby przejść poziom. Na dole ekranu będziemy mieć kilka kolorów, wybierając jeden z nich, a następnie klikając na inny kolor mozaiki stanie się dokładnie taki, który wybrano, będzie to jeden ruch. W grze nie ma też żadnego wiążącego koloru, który powinien być uzyskany w końcu, chociaż nie ma tylu możliwości, zwłaszcza biorąc pod uwagę ograniczenie liczby ruchów. Przy okazji, nie ma wiążących tutaj i do sekwencji poziomów, po przejściu szkolenia można wybrać z różnych rzeczy, co jest dość wygodne, ponieważ niektóre poziomy będą bardzo trudne! Każdy ruch może zawsze zostać cofnięty i nie ma ograniczeń co do liczby prób, są nawet wskazówki, tylko mają charakter ogólny i nie wymagają konkretnego działania, pozostawiając możliwość pomyśleć o swojej głowie. Nawiasem mówiąc, Donut jest tam, ale dotyczy tylko zakupu wskazówek, nic innego można tu kupić.


Cechy:

  • Wspaniale zaprojektowany styl orientalny
  • Piękna ścieżka dźwiękowa i animacja
  • Oryginalna gra, którą można było zobaczyć tylko w pierwszej części
  • Wiele poziomów
  • Prosta obsługa

Wady gry:

  • Jest reklama
  • Dodatkowe wskazówki dotyczące prawdziwych pieniędzy

Konkluzja: jeśli szukasz oryginalnej łamigłówki, wtedy KAMI 2 zaskoczy Cię oczywiście, jeśli grasz już ostatnią część i lubisz ją, a następnie nie pomijaj drugiej, co jest oczywiste;)


Reklama

Pobierz KAMI 2 1.7.9 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
Updated SDKs.
informacje ogólne
wersja 1.7.9 (118)
Data umieszczenia 2019-07-19 16:51
rozmiar 65.09 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BILLING

BILLING

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/08/20 08:36
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |