Dźwięki koszmaru
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra Sounds of Nightmare to platformowy jeździec dla android, w którym będziesz walczył z siłami ciemności, nawet mimo pojawienia się swoich bohaterów! Wielu błędnie uważa obraz sceniczny wielu muzyków za coś złego, a nawet niemoralnego, zwłaszcza jeśli chodzi o konkretne gatunki muzyczne, ale częściej niż są to bardzo mili i mili ludzie, którzy są gotowi do walki z złymi duchami!

Przygotowaliśmy grę w studiu Big Dogs Games, dla którego stał się drugim projektem, który oczywiście usprawiedliwia prostą animację i grafikę i wyjaśnia ich próbę zrobienia czegoś oryginalnego, nawet jeśli odnosi się do wspólnego tematu i stylu, ale nadal najważniejsza jest Spróbuj!


Działka gry obraca się wokół dość typowej opowieści - pewien zły pan postanowił zniewolić ludzkość i posłał wiele swoich skorumpowanych stworzeń do spustoszenia, ale był bohater gotowy do ich zakwestionowania i powstrzymania ataku! Najczęściej jest to jakiś rycerz, ale w naszym przypadku jest to bardzo fajny gitarzysta, który w każdej sytuacji doskonale zna gitarę!

Sama rozgrywka jest rodzajem mieszanki renaire'a i akcji, co oznacza, że ​​nie tylko musisz biegać, skakać przeszkody, ale także niszczyć wielu wrogów, na przykład gra nie jest zwyczajna, złożoność rośnie skokowo, a styl i styl są wyraźnie przeznaczone do Łagodne spojrzenie mężczyzny w różowych okularach.


Cechy:

  • Uciekaj, skacz i walcz
  • Chłodny świat po inwazji ciemnych sił, prawie po apokalipsie
  • To, co się dzieje na ekranie, będzie pod pieśni gitarzysty Megadeth!
  • Niebezpieczni szefowie i 20 etapów
  • Brak darowizny!

Wady gry:

  • Wersja płatna nie zawiera reklamy i kosztuje 3 USD, bezpłatnie różni się tylko obecnością reklamy

Dolna linia: w rzeczywistości gra Sounds of Nightmare została stworzona dla fanów twórczości Megadeth, a dla każdego, kto lubi niezwykłe ołówki, więc zastanów się nad tym, czy cię zainteresuje.


Reklama

Pobierz Dźwięki koszmaru 1.0 dla Nokia 8

informacje ogólne
wersja 1.0 (1)
Data umieszczenia 2017-08-23 22:42
rozmiar 40.6 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/08/24 08:37
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |