Mini Guns
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra Mini Guns na Androidze to strategia online, wszystkie walki, które występują wyłącznie z innymi graczami w sieci, więc bez Internetu na pewno nie wystarczy, ale warto to, żywą bitwę zawsze były bardziej interesujące i zdobyte znacznie więcej uwagi.

Przygotował grę w studio Riposte Games Co, i jest to ich pierwszy projekt, ale od razu okazał się strategią i natychmiast multiplayer ... bezpiecznie!


Pierwszą rzeczą, która przyciąga uwagę podczas rozgrywki, jest oczywiście grafiką, na którą deweloperzy wyraźnie próbowali, bo nawet w wieloużytkownikowym formacie zaoferowali nam pełnoprawny świat 3D i można zmienić kąt widzenia w szczegółach, analizując każdy żołnierz i sytuację. Jednocześnie deweloperzy starali się, aby wszystko wyglądało prawie na zabawkę, co eliminuje wszelkie pytania dotyczące okrucieństwa i innych podobnych momentów.

To nie było kolekcje, bo jak się rozwijasz, możesz otrzymać ponad sto różnych figurek, z których każda odpowiada za jeden lub inny typ armii i może być przydatna w konkretnej sytuacji bojowej.

Składnik strategiczny jest trudny do opisania jako zdumiewający, ponieważ w pewien sposób kopiuje projekt Clash Royale, tylko z dużą liczbą tras do bazy wroga, fizycznej interakcji jednostek (na przykład korek może być uformowany) oraz niektóre inne funkcje, które we wcześniejszych projektach, to nie było obserwowane.


Cechy:

  • Pełnoprawne bitwy online z prawdziwymi graczami
  • Doskonała grafika i dobrze wykonane świat
  • Możesz zebrać całą kolekcję żetonów do gier
  • Wiele opcji, aby pompować swoją armię
  • Listy z liderami i dokumentami
  • W grze nie ma reklam!

Wady gry:

  • Ale jest darowizna i jest bardzo solidny, inaczej nie powiesz ...

Konkluzja: bardzo piękna i bardzo pozytywna gra Mini Guns jest w stanie wygrać uwagę dość dużej publiczności, która jest już zmęczona graniem dobrze znanych hitów i chce co najmniej kilku odmian.


Reklama

Pobierz Mini Guns 2.1.0 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
New unit details and many more changes (including bug fixes and balancing) at: https://redd.it/dve4zx
informacje ogólne
wersja 2.1.0 (6195)
Data umieszczenia 2019-12-24 18:08
rozmiar 54.26 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/09/15 07:45
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |