Retroshifter
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra Retroshifter jest krawędzią androida, w którym będziemy działać, przez niektóre portale i nie ma oczywistego celu i różnorodności, co jest bardzo obraźliwe, ponieważ gra wygląda niesamowicie!

Przygotowałem ją w Murdercloud Studios i jest to ich pierwszy projekt, więc niektóre z jego trudności można sobie wyobrazić, tak czy owak, naprawdę mam nadzieję, że programiści nadal będą grały w tym duchu, naprawdę nie mamy wystarczająco dużo!


Zacznijmy od wyglądu, który okazał się bardzo, bardzo odpowiedni, ponieważ nie tylko jesteśmy zadowoleni z sumiennej sztuki pikselowej, ale także stromych miejsc neonowych, wanilii, lampy, tak mówić. Szkoda, że ​​takie piękno spędzono na lodowisku, a nie na czymś z wybitną fabułą i niezapomnianą intrygą, ale pracujemy z tym, co jest.

Jeśli chodzi o realizację procesu gry, wszystko jest prostsze niż w projekcie. Czekamy na klasyczną platformę, a my musimy po prostu biegać, bez strzelania i wrogów, wszystko, co tam będzie - tego samego rodzaju przeszkody, które przedstawiają coś podobnego do portali lub obwodów z napięciem. Można jednak poślizgnąć się przez nie bez strat dla swojego bohatera. Kiedy te przeszkody przechodzą, są tylko dwa punkty - są one w trzech pozycjach (niższe, średnie, górne) i cztery kolory, a kolor (świeci ręką bohatera) zawsze można wybrać z wyprzedzeniem, a najważniejsze jest, aby nie popełnić błędu.


Cechy:

  • Oszałamiający projekt retro
  • Neon, miasto nocne i inne żetony atmosferyczne
  • Intuicyjne zarządzanie, zaostrzone przez reakcję i koordynację
  • W trudnych momentach możesz spowolnić czas
  • Zdolność do zmiany wyglądu swojego bohatera
  • Wielu nowych programistów obiecuje w aktualizacjach
  • Wiele trybów gry

Wady gry:

  • Reklama i oddawanie
  • Gra jest wyraźnie niewystarczająca, a gatunek nie jest taki dla tego projektu

Rezultat: gra Retroshifter musi być pobrana przynajmniej z powodu pięknego stylu wybranego przez niego dewelopera, ale tylko wtedy, gdy nie są reprezentowane roje i inna podobna gra dla Ciebie, to trudność. A jeśli lubisz korki, witaj, cieszyć się!


Reklama

Pobierz Retroshifter 8 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
Worldwide release
informacje ogólne
wersja 8 (8)
Data umieszczenia 2017-09-20 20:54
rozmiar 37.87 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/09/21 08:49
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |