Raz Na Wieżę
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra Once Upon a Tower to gra zręcznościowa dla android, w której twórcy udało się połączyć format "skakania", a właściwie odwrotnie, a jeździec, który oczywiście jest niewiele rysowany, ale nadal ma znaczenie w tej sprawie. Między innymi są elementy z gier o górnictwie złota, które zdecydowanie przynoszą jeszcze większe zainteresowanie!

Przygotowaliśmy grę w pracowni Pomelo Games, która jest drugim projektem, a pierwsza, nazywana Mars: Mars, była już w naszej witrynie, a więc pomijamy całą ich pracę;)


Co nas czeka w grze? A oto niemal klasyczna opowieść o księżniczce, którą niektórzy złoczyńcy uwięzieni w wysokiej wieży, ale deweloperzy mogli odkręcić wszystko trochę inaczej, aby nie przyszedł żaden książę na złotym koniu, ale sama księżniczka nawet nie walczy o Twoja wolność!

Istotą tego, co się dzieje, jest dokładnie to, że musisz zejść po wieży, która została arbitralnie podzielona na poziomy (lub podłogi), podczas gdy na każdym kroku czekasz na wrogów, pułapki i inne niespodzianki, a będziesz musiał przełamać połamane sekcje sześcienne, które są bardzo mocno przypomina format gry o kopalni.

Więc co tak pięknie znaleźliśmy tutaj?

Znowu wszystko jest całkiem proste, ale z jakiegoś powodu mało kto to robi. Format kopalni jest interesujący, ponieważ można dodać akcję i niespodzianki, ale zawsze możesz przestać i trochę myśleć, ale gra zachowuje wysoką dynamikę charakterystyczną dla najlepszych ras. Dodaje przyjemne doznania i doskonałą równowagę złożoności, która znajduje się gdzieś na skraju rozsądnego, a tym samym napręże się;


Cechy:

  • Doskonała grafika i fajny design
  • Ekscytująca, dynamiczna rozgrywka
  • Prosta obsługa
  • Wiele pułapek, wrogów i innych przeszkód
  • Za zebraną walutę gry możesz kupić nowych bohaterów
  • Właściwe podejście do złożoności i jej postępu
  • Donut nie został znaleziony!

Wady gry:

  • Są reklamy, które w większości można zobaczyć, aby kontynuować grę z miejsca śmierci

Konkluzja: Raz na wieży to nie tylko kolejna gra zręcznościowa, to jest przykład tego, jak możesz zrobić świetną grę bez konieczności ponownego opracowania roweru, po prostu przeanalizuj wszystko, co już istnieje.


Reklama

Pobierz Raz Na Wieżę 30 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
This update contains stability improvements and general bug fixes.
informacje ogólne
wersja 30 (99)
Data umieszczenia 2021-01-09 17:31
rozmiar 38.24 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/09/28 07:45
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |