Scal Miasto!
3 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra Merge Town! Jest to zabójca czasu dla android, który charakteryzuje się prostotą i bardziej zrozumiałą rozgrywką, co pozwoli Ci zrelaksować się i zniszczyć dokładnie tak długo, jak długo możesz sobie na to pozwolić.

Przygotowaliśmy grę w studio Gram Games Limited, z pewnymi projektami, z którymi się spotkaliśmy, na przykład z łamigłówkami! i 1010!, co pozostawiało bardzo pozytywne wrażenie, więc spodziewamy się czegoś podobnego z tego projektu.


Gra przypomina mieszankę słynnej gry 2048 i clicker, która nawet brzmi bardzo oryginalnie, ale wszystko sprowadza się do faktu, że budujesz budynek! Początkowo boisko jest sześć kwadratów, z których jeden jest małym domem. Jeśli klikniesz na pole u dołu ekranu, to pole spadnie na pole gry, zajmując kolejny kwadrat. Otwierając pudełko, dostajemy inny dom, który może być połączony z oryginałem, aby powiększyć dom i tak dalej. Można łączyć tylko dwa domy, więc powinny mieć ten sam rozmiar. Wszystkie domy, które zostaną przywiezione przez złoto, które jest niezbędne w trakcie gry, a stowarzyszenie jest nieco uproszczone, ponieważ domy niekoniecznie muszą stanąć obok siebie lub na tej samej linii, najważniejsze jest to, że nie są izolowane. Wraz ze wzrostem poziomu, otrzymasz dodatkowe pola na domy i dalej rozwijać. Zgadzam się - to bardzo proste i zrozumiałe, co oznacza, podobnie jak wiele;)


Cechy:

  • Proste i intuicyjne rozgrywki
  • Prosta obsługa
  • Przyjemna grafika
  • Brak obciążenia urządzenia

Wady gry:

  • Reklama i darowizna niestety mają miejsce
  • Gameplay dość szybko denerwuje

Wynik: Scal Miasto! To klasyczny czasownik, który szybko denerwuje, ale nadal wymaga, abyś wracał do niego znowu i znowu ... system działa bez względu na to, jak fajnie!


Reklama

Pobierz Scal Miasto! 3.10.2 dla Nokia 8

informacje ogólne
wersja 3.10.2 (687)
Data umieszczenia 2020-12-29 23:14
rozmiar 59.95 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
2.95★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/10/05 07:03
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |