Powerline - zagadki logiczne
5 (4)

Powerline - zagadki logiczne

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra Powerline - zagadki logiczne to zagadka dla android, w którym musimy zrobić bardzo ważną rzecz - aby połączyć się z energią elektryczną w wielu wioskach, w których jest teraz kompletny bałagan, z którymi musimy się zmierzyć.

Przygotowaliśmy grę w studiu Leaflock, co jest czwartym i być może najbardziej "masywnym" projektem, który na pewno stanie się ich flagowym.


Jak już wspomniano, to, co dzieje się bardzo przypomina grę "hydraulik", ale zamiast rur, które prowadzą wodę mamy linie energetyczne, które działają prądowo. W grze jest sześć trybów, z których każda podzielona jest na dość dużą liczbę poziomów, z których każdy reprezentuje pewien obszar, na którym domy są rozrzucone, a elektrownia stoi. Z elektrowni jest główna linia z energią elektryczną, Twoim zadaniem jest obracanie istniejących linii energetycznych tak, aby światło nie paliło się w każdym domu bez wyjątku.

Oczywisty minus gry - na każdym poziomie nie ma absolutnie żadnych zbędnych elementów, w ten czy inny sposób stopniowo się obracając, każdy może zrozumieć dokładnie, jak powinien się znajdować, co znacznie upraszcza rozgrywkę, ale z tego powodu programiści wymyślili sześć trybów gry.

Wszystkie te tryby można warunkowo podzielić na dwie grupy - proste i powikłania, każda grupa jest podzielona na rozmiary, 5 7 i 9 domów w linii, co jest logiczne - tym bardziej, tym trudniej. Przechodzenie przez wszystkie te tryby można zaplanować, odbierając przyjemność i doświadczenie niezbędne do radzenia sobie z zadaniami na następnym poziomie złożoności.


Cechy:

  • Prosta, przejrzysta i kameralna rozgrywka
  • Przyjemna grafika
  • Wiele trybów gry
  • Tabela z ocenami i osiągnięciami
  • Gra nie wymaga dostępu do internetu

Wady gry:

  • Donat i reklamy nie opuszczają nas, kochają też światło!

Konkluzja: Powerline - puzzle logiczne jest doskonałym zamiennikiem "hydraulik", który już wiele przeszkadzał, więc nie wahaj się - pobierz za darmo i cieszyć się, wszystkie te warunki są dostępne.


Reklama

Pobierz Powerline - zagadki logiczne 1.31 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
- Fixed resolution support for some devices
- Fixed some not correct levels
informacje ogólne
wersja 1.31 (89)
Data umieszczenia 2020-01-28 15:49
rozmiar 13.93 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/10/05 08:06
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |