Limit obrony
4 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Limit Of Defense to strategia dla android, która z jakiegoś powodu została nazwana arcade i postanowiła, że ​​będzie lepiej ... w końcu nie najwyższa popularność i inne żetony, które naprawdę nie narzekają na prawdziwy gatunek, ale chodzi o ochronę wieży!

Przygotowaliśmy grę w aplikacjach studyjnych, z pióra, w którym było wiele dziwnych gier, jednak okazało się to najpopularniejsza w wynikach z poprzedniego okresu i to się spodobało!


Działania gry rozwijają się w zwykłym formacie - ptasim okiem i dużą płaszczyzną, gdzie można ustawić obronę w dowolnym miejscu. Co ciekawe, fale wroga są w stanie zniszczyć tę obronę, co oznacza, że ​​to znacznie komplikuje sytuację, ponieważ nie będzie można zbudować zwyczajnego labiryntu. To oczywiście dziwne, gdy zwykły żołnierz w pistoletu maszynowym po kilku sekundach rozprzestrzenia się na wieżę obronną, ale na pewno dodaje dynamikę.

W pewnym momencie, gdy pieniądze gry wystarczy, aby zainstalować zbiornik, może się wydawać, że problem został rozwiązany, ponieważ ma dużo życia i trudno jest zwykłym żołnierzom wroga go zniszczyć, jednak wrogowie mają również technikę, która łatwo przenosi lekkie wzmocnienia i ruchy kontynuuj bez przerwy. Generalnie logicznie jest, że z każdą nową falą wróg staje się potężniejszy i potężny, ale tutaj jest żenujące, że nie można pompować bojowników, można kupić tylko nowe, mocniejsze, które potrzebują więcej pieniędzy, co jest również oczywiste. Plus, w pewnym momencie miejsce się skończy, więc każdy miernik będzie musiał zostać zastąpiony czymś.


Cechy:

  • Wyraźna klasyczna gra i prosty design
  • Cztery tuziny poziomów
  • Sześć rodzajów sił defensywnych
  • Cztery rodzaje super-broni masowego rażenia
  • Wielu przeciwników
  • Wielka muzyka i darmowe premie
  • Brak darowizny!

Wady gry:

  • Jest reklama, ale nie przeszkadza

Najważniejsze: gra Limity Obrony nie wygląda najlepiej, a dokładniej, wygląda nie nowoczesnie, a interfejs jest całkiem prosty, ale to jest jego znaczenie, o czym niektórzy gracze już dobrze rozumieją;)


Reklama

Pobierz Limit obrony 1.0.8 dla Nokia 8

informacje ogólne
wersja 1.0.8 (1000008)
Data umieszczenia 2017-10-10 17:41
rozmiar 33.87 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 ARM6 x86 mips
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

WRITE_USE_APP_FEATURE_SURVEY

WRITE_USE_APP_FEATURE_SURVEY

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
3.98★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/10/11 09:39
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |