Force Escape
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra Force Escape jest grą dla android, w której, w przeciwieństwie do większości przypadków, nie masz podstawowego, ale nieco pomocniczego, choć niezwykle ważnego.

Przygotowaliśmy grę w Studio Rouleau iw chwili obecnej jest to ich pierwszy projekt, który moim zdaniem okazał się bardzo dobry i pozytywny, zwłaszcza jako debiut.


Gra z jednej strony jest prosta, z drugiej strony jest ścisła i oryginalna, a to jest po prostu niemożliwe do zignorowania takiego podejścia! Ogólnie rzecz biorąc, wszystko jest proste i jasne, jest piłka z ogonem (wygląda trochę nachyloną), która leci gdzieś w górę lub tuż od dołu ekranu w kierunku góry, w zależności od tego, jak chcesz patrzeć na rzeczy. Na drodze tego bohatera będzie wiele przeszkód, które wyglądają jak klocki w tetrisie lub innych figurach geometrycznych, w obliczu których nasz bohater umiera natychmiast. Niestety, nie możemy tego kontrolować, nie mogą zahamować ani przyspieszyć, nie możemy z tym zrobić nic, ale mamy okazję rozproszyć wszystkie śmieci, które będą w drodze, dosłownie oczyszczenie drogi. Niektóre elementy można wyrzucić, niektóre złamane, niektórzy pchani w nadziei, że prędzej czy później ich trajektoria się zmieni.

Gra była bardzo prosta, istnieją tylko dwa kolory - białe, przedstawiające naszego bohatera i przeszkody oraz tło, które jest czasami monofoniczne, czasami może to być gradient, ale na tle doskonałej animacji trudno jest rozważyć ten problem, więc nie zwracaj uwagi .


Cechy:

  • Gładka animacja i oryginalna gra
  • Fizyka, czasami dziwna, ale tak jest
  • Proste zarządzanie i projektowanie
  • Dość wysoka złożoność

Wady gry:

  • Reklama i niewielka darowizna

Konkluzja: zabójca z Escape siły okaże się świetny, jeśli wysoka złożoność nie przeszkadza, w przeciwnym razie jest to raczej ciekawa i oryginalna gra zręcznościowa, która bliżej Ciebie - zobacz sam.


Reklama

Pobierz Force Escape 4 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
Added support for tall and narrow phones
informacje ogólne
wersja 4 (46)
Data umieszczenia 2019-06-16 04:09
rozmiar 22.61 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/10/28 07:27
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |