BloodWarriror
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Miasto Douglas było wypełnione hordami mistycznych stworzeń, które utrzymują mieszkańców w zachwycie i dają im panikę. Będziesz grał za nieustraszonego najemnika, który został wezwany do ratownictwa specjalnie, aby poradzić sobie z chaosem, który dzieje się w tym cholernym miejscu. Trochę jak historia najsłynniejszej gry tego gatunku - Diablo, ale dzisiaj będziemy rozmawiać o grze o nazwie BloodWarriror , która również brzmi bardzo fajnie!


Zadania otrzymasz od tajemniczego stworzenia zwanego Sarah. W drodze do wyzwolenia miasta napotkasz i zaczynasz walczyć z wieloma potworami. Od czasu do czasu musisz walczyć z silnymi bossami. Gracz będzie mógł mieć do dyspozycji wiele urządzeń. Zdolność do poprawy zbroi i broni ma bezpośredni wpływ na uszkodzenia i ochronę naszego najemnika. Ponadto, po twojej stronie, oczywiście, będą mieszkańcy miasta. Możesz wejrzeć do tawerny, magicznego sklepu lub kucia.

Świat w grze, jak się okazało, jest bardzo duży, a poza walkami ulicznymi ze złymi istotami, musisz odwiedzić ciemne lochy Roweny, gdzie można uzyskać bardzo przydatne i niezbędne rzeczy do gry.

Jako asystenci możesz używać zwierząt (na przykład niedźwiedź). Zwierzęta, choć nie silniejsze od ciebie, ale nadal zapewniają wszelką pomoc w walce.

W BloodWarriror jest możliwość uzyskania ulepszeń bohatera za pomocą prawdziwego pieniądza, ale ta opcja może być używana tylko wtedy, gdy chcesz szybko przejść. Ale uwierz mi, proces gry przynosi przyjemność i bez inwestycji pieniężnych.

W tej grze można wybrać jeden z trzech trybów przejścia: nalotów, walk z bossami i walk na czas. Wszystkie trzy tryby są interesujące na swój sposób i zdecydowanie polecamy każdemu z nich.


Cechy:

  • Dwa tryby trudności gry
  • Trzy typy testów
  • 20 gatunków zwierząt, które można oswoić
  • 145 poziomów, uwierz mi, to dużo!
  • Piękna grafika

Konkluzja: gra BloodWarriror na pewno warto ją zwrócić. Funkcje, jeśli lubisz fantasy i aktywne gry fabularne, które przypadkowo na androidie i to wystarczy.


Reklama

Pobierz BloodWarriror 1.4.9 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
■ Adjustment Game Level Design.
■ Fixed Some Japanese language.
■ Minor bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.4.9 (76)
Data umieszczenia 2017-11-08 13:05
rozmiar 23.95 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

GET_TASK

GET_TASK

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0.25★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/11/09 08:21
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |