Diuna!
0.7 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Zagraj w Dune! jest to zwykła gra zręcznościowa dla Androida, który naprawdę można nazwać na co dzień, ponieważ w przeciwieństwie do ogromnej liczby twoich kolegów z klasy to nie zniszczy ci nerwów, nie poprosi o rozpoczęcie w kółko, oczywiście bez niego, ale żeby grać łatwiej i przyjemniej niż w W większości przypadków warto zauważyć!

W studiu przygotowaliśmy grę o interesującej nazwie VOODOO, której kreatywność już napotkaliśmy dzięki grze Paper.io, która, nawiasem mówiąc, okazała się bardzo popularna i zebrała ponad 10 milionów pobrań oraz wielu graczy z całego świata!


Rozgrywka w grze była dwuwymiarowa, ale w rzeczywistości nie stanowi problemu, idealnie pasuje do nie najmocniejszych smartfonów, które oczywiście znacząco poszerzają grono odbiorców końcowych. Akcje będą rozgrywane na pustyni, a każda pustynia słynie z wydm, które w tym przypadku będą wykorzystywane jako trampolina dla piłki, która musi wzbić się wysoko w niebo, przekraczając konwencjonalną linię. Za każdym razem, gdy przekraczasz niebo, dostajesz punkt, po którym musisz umiejętnie wylądować i nie stracić przyspieszenia, aby ponownie lecieć w górę, a osiągając dobrą prędkość zaczniesz otrzymywać cztery punkty za przekroczenie poprzeczki, ale będziesz mógł pozostać w tym formacie trudniejsze.

Główną cechą i uproszczeniem gry jest to, że możesz przegrać tylko wtedy, gdy piłka jest całkowicie zatrzymana, a to nie jest takie proste, każda chwila jego toczenia może być wykorzystana do szybkiego wybierania i wznowienia skoków prawie po każdym upadku.


Funkcje:

  • Prosta, ale ładna grafika
  • Jasne zarządzanie
  • Dorywcza rozgrywka, która wywiera presję na nerwy
  • Prawie cztery tuziny znaków, które można odblokować
  • Tło można również zmienić
  • Bez darowizny

Wady gry:

  • Jest reklama, możesz wyłączyć za 2,5 USD

Wynik: Diuna! Jest to świetna gra zręcznościowa z doskonałą fizyką, kompetentną animacją i innymi przyjemnymi momentami, które nie zostaną zepsute przez trudną rozgrywkę i inne podobne funkcje, które w innych projektach stały się niemal kultowe.


Reklama

Pobierz Diuna! 5.5.5 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
- Bug fixes
- Stability improvements
informacje ogólne
wersja 5.5.5 (505050)
Data umieszczenia 2020-10-11 00:14
rozmiar 24.87 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje VOODOO na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
0.73★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/11/17 08:08
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |