Rover Builder GO
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra Rover Builder GO to wyścig dla androida, nieco niecodzienny, oczywiście, ale prawdziwy, zwłaszcza jeśli weźmiesz pod uwagę, że musisz konkurować z prawdziwymi graczami, z których każdy może zbudować wyjątkowy samochód i wysłać go do konkurencji na nim!

Przygotowałem grę w tym samym studio Hatfuls Games, który był autorem ostatniej części, która nazywała się Rover Builder i zaproponowała nam zbudowanie twojego urządzenia i stworzenie na nim surowego terenu innych planet. Istnieje również potrzeba rywalizacji, która jest o wiele bardziej interesująca!


Tak jak w ostatniej części wykresu, gra jest dość prosta, co jest całkowicie zrekompensowane faktem, że praktycznie nie jesteś ograniczony możliwościami budowy, ale bardzo precyzyjny model fizyczny idealnie przeniesie twoje stworzenie na ścieżkę, gdzie inni projektanci i wyniki ich kreatywności staną Ci na drodze. Ponieważ gra jest zaimplementowana w formacie platformówki, natkniesz się również na bardzo niekorzystne dla przeciwników, widząc tylko ich schematyczne duchy, a także, jakiego rodzaju wróg wybrał, również nie można tego zobaczyć, są to tajne opracowania kosmiczne!

W zależności od tego, jaką pozycję wybrałeś, otrzymasz nagrodę w postaci waluty gry, którą musisz wydać na nowe szczegóły do ​​modernizacji, będzie bardzo trudno wygrać bez nich. Niestety najpierw wpadniesz w ogon, a do tego dostaniesz tylko jedną chwilę, jednak kilkadziesiąt takich wyścigów i już możesz myśleć o miejscach nagród i wyższych zarobkach.


Funkcje:

  • Świetne połączenie designu i wyścigów
  • Prosta, ale ładna grafika
  • W twojej wyobraźni jesteś słabo ograniczony, najważniejsza jest oszczędność w szczegółach
  • Każdego dnia większość ocen jest aktualizowana, więc przygotuj się
  • Gra jest trudna, więc jest interesująca

Wady gry:

  • Reklama i donat, bez których na początku jest trudno

Rezultat: Oczywiście format formatu online i konkursu odcisnął swoje piętno na postaci darowizny i wysokiej złożoności gry Rover Builder GO, jednak jest to naprawdę oryginalny i dość interesujący projekt, na który warto zwrócić uwagę.


Reklama

Pobierz Rover Builder GO 1.17 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
- Rockets added
- New division
informacje ogólne
wersja 1.17 (35)
Data umieszczenia 2018-01-13 21:58
rozmiar 94.47 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/11/18 08:21
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |