Robby Rush
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra Robby Rush to platformówka dla Androida, w której wpompowano geny obręczy, ponieważ nie możesz się tu zatrzymać, a jeśli się zatrzymasz, przegrasz, ale to właśnie tworzy niezbędną atmosferę, pozwalając ci cieszyć się prostym pomysłem twórców.

Przygotowałem grę w studio Dark Enter, a oni powinni otrzymać należną im nagrodę, są oni jednym z nielicznych, którzy jakoś wyjaśnili przyczynę, dla której główny bohater biegnie i nie może przestać, i okazało się to dość logiczne, jestem pewien, że każdy zajął jego miejsce na swoim miejscu byłaby podobna. Nawiasem mówiąc, nie mają innych gier, więc jest to ten sam projekt, dzięki któremu można zapoznać się z kreatywnością tego studia.


Na działce musimy grać dla przestępcy, który biega z workiem pieniędzy, po drodze zbierając złote monety, które są masowo rozproszone po drodze. I biegnie z jednego prostego powodu - ściga go policjant, którego intencje nie potrzebują wyjaśnień. Skomplikowanie całego faktu, że na twojej drodze będzie wiele przeszkód, na przykład otwarte luki kanalizacyjne, bariery, skórki banana i inne przeszkody, więc dodatkowo policjant będzie strzelał do Ciebie! I że najbardziej obraźliwe, unika tych wszystkich przeszkód doskonale, widocznie, droga jest mu doskonale znana. Twoim zadaniem jest przeskoczyć przez wszystkie przeszkody i przeskoczyć przez pociski policjanta, próbując zebrać jak najwięcej złotych monet, co będzie ostatecznym wynikiem, który przejdzie do ostatecznej oceny, na podstawie której będziesz mógł ocenić swoje postępy w grze oraz w statystykach liderów, bez co nie wystarczy.


Funkcje:

  • Bardzo przejrzysta rozgrywka i łatwa obsługa
  • Udostępniaj punkty znajomym
  • Kilka różnych bohaterów, które można kupić za monety
  • Wiele poziomów trudności

Wady gry:

  • Gra ma reklamę, możesz ją wyłączyć za 3 USD ... co nie jest zbyt małe jak na podobny projekt

Rezultat: ktoś powie, że gra Robby Rush jest zbyt prosta i prymitywna, po części jest to prawda, ale z drugiej strony to te gry wpadają w duszę!


Reklama

Pobierz Robby Rush 1.0.0.6 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
Huge update!
- renewed graphics
- new features added
- bugs fixed
informacje ogólne
wersja 1.0.0.6 (1000427)
Data umieszczenia 2018-01-30 19:11
rozmiar 24.82 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/12/05 08:06
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |