Opuszczony Schron
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra Abandoned Shelter to układanka dla Androida, która opiera się na znanym formacie "trzy w rzędzie", który stał się niemal najbardziej popularnym gatunkiem, zwłaszcza dzisiaj, kiedy jest dodawany do niemal każdego nowego projektu, co oczywiście jest z jednej strony złe, ponieważ ten trend mówi że deweloperzy nie tylko nie mają pomysłów, ale też nie chcą pracować nad grą, ponieważ jest zbyt prymitywna, aby łączyć te same elementy ... jednak fani gatunku mogą się cieszyć, ponieważ mają jedną grę więcej!

Przygotowałem go, tak na marginesie, w studiu IndieLeague, którego nazwa mówi sama za siebie, dzięki czemu mamy kolejny niezależny projekt, który nie jest jedynym na koncie tego studia.


Sądząc po imieniu i wydarzeniach, wydarzenia z gry będą rozgrywać się w niedalekiej przyszłości, kiedy jednak dojdzie do apokalipsy, pojawią się potwory i wrogie roboty, a resztki ludzkości będą musiały istnieć pod ziemią. Niemniej jednak istnienie was tutaj praktycznie nie dotyczy, ale bitwy zajmą całą pozostałą przestrzeń, nawet pomimo prób deweloperów organizowania się od happeningu podróży. Cała różnorodność została zredukowana do faktu, że gra została podzielona na kilka rozdziałów, z których każdy jest w jakiś sposób związany z pewną lokacją, która praktycznie nie wpływa na to, co się dzieje.

To, co dzieje się w większości przypadków, będzie dla ciebie bardzo znajome, ponieważ zostanie zredukowane do potrzeby niszczenia potworów poprzez zbieranie różnych kombinacji bloków u dołu ekranu. W tym przypadku, dla każdego potwora zostanie przydzielona ograniczona liczba ruchów, a także potwory zaatakują cię, więc zawsze istnieje szansa na śmierć.


Funkcje:

  • Ozdoba w stylu klasycznym
  • Dobra próba opowiedzenia historii innej apokalipsy
  • Prosta kontrola, przejrzysta rozgrywka
  • Specyficzne otoczenie, które spodoba się wielu

Wady gry:

  • Jest reklama
  • Trudno jest nazwać oryginał gry, ten format już dawno został wydany

Konkluzja: jeśli masz bzika na punkcie kolekcjonowania kolejnych kawałków, a także uwielbiam apokalipsę, to najprawdopodobniej spodoba ci się Opuszczone Schronienie, jeśli wędrowałeś do niego z innych powodów - nie marnuj czasu.


Reklama

Pobierz Opuszczony Schron 1.3 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
Fix cannot level up bug. Very Sorry for the trouble...
informacje ogólne
wersja 1.3 (4)
Data umieszczenia 2017-12-16 14:24
rozmiar 55.2 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/12/17 08:21
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |