Heroes of Kaz Shooter
0 (0)

Heroes of Kaz Shooter

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra Heroes of Kaz Shooter została ogłoszona przygodą dla Androida, w którym jednak będziesz musiał strzelać całkiem sporo, jednak działania będą rozgrywać się na nieznanej planecie, zamieszkanej przez ogromne chrząszcze, które szczerze przypominają film "Star Troopers", zwłaszcza jeśli spojrzysz na kilka osób ...

Przygotowaliśmy grę w studiu Arcade Games, z niektórymi grami, o których już cię opowiadaliśmy, nawiasem mówiąc, większość gier, które mają, to platformówki, więc co mają wiedzieć!


W pierwszej chwili możesz pomyśleć, że ta gra po raz kolejny stworzyła bezmyślną strzelankę, jednak dość szybko zaczniesz spotykać postacie, w których nie musisz strzelać, musisz z nimi porozmawiać! Zdarza się ... po tym gra natychmiast zamienia się w interesującą przygodę, w ramach której można zaproponować eksplorowanie agresywnego świata planety Kaz, wykonywanie różnych zadań, walkę z armią wroga i rozwijanie swojego bohatera, który będzie miał wiele interesujących umiejętności, bez których nie ma sposobu!

Dodatkowo zostaniesz poproszony o zajęcie się ratowaniem innych żołnierzy, którzy wpadli w szpony owadów, to prawda, że ​​nie dołączą do ciebie, ale zawsze możesz zadzwonić do znajomych i grać w trybie wieloosobowym, teraz jest modne i bez tej możliwości deweloperzy nie mogą.


Funkcje:

  • Prosta, logiczna kontrola
  • Klasyczny design i motyw tego, co się dzieje
  • Duży wybór wrogów, którzy cię zaatakują
  • Doskonała animacja i optymalizacja
  • Śmieszne głosy
  • Różnorodność broni i umiejętności twojej postaci
  • Wiele pułapek i innych niebezpieczeństw
  • W grze nie ma darowizny, czy możesz sobie wyobrazić?

Wady gry:

  • Ale reklama jest wyłączona i nie działa ...

Rezultat: zabawna i zrozumiała gra Heroes of Kaz Shooter będzie odpowiadała wszystkim, którzy nie zaprzeczają istnieniu nowoczesnych platformówek, na szczęście jest ich sporo;)


Reklama

Pobierz Heroes of Kaz Shooter 1.0 dla Nokia 8

informacje ogólne
wersja 1.0 (1)
Data umieszczenia 2017-12-27 19:38
rozmiar 46.92 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/12/28 08:36
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |