Gra Railroad Madness: Extreme Offroad
4.8 (4)

Gra Railroad Madness: Extreme Offroad

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra Railroad Madness: Extreme Offroad Racing Game to wyścig dla androida, w którym nauczysz się wszelkiego rodzaju SUV-ów w najbardziej znanym dla nich formacie, zamiast wysyłać je do błota, deweloperzy zbudowali całą gamę przeszkód z kilkoma eksplodującymi skrzyniami i trampolinami, ale , jak jest.

Przygotowano grę w studiu Neoviral Games, na konto którego są inne podobne projekty, dzięki czemu to, co widzisz w tej grze, można bezpiecznie zastosować do innych produktów, tutaj w każdym przypadku wiele będzie podobnych.


Rozgrywka przypomina wyścig w linii prostej, jednak nie musisz szarpać gałką skrzyni biegów, przyspieszasz nieco szybciej lub wolniej - to nie jest tak ważne, o wiele ważniejsze jest to, jak możesz rozwiązać problem przeszkód, które są bardzo liczne i nie wszystkie z nich są oczywiste.

Znaczenie tego, co się dzieje, jest dość proste i zrozumiałe - przejść tor przeszkód, który jest dość dokładnie mierzony przez pewną liczbę metrów i jednocześnie niszczyć jak najwięcej skrzyń, jak to możliwe, za co otrzymasz walutę do gry, którą można wydać na nowe samochody terenowe. Po zakończeniu odprawy zostaniesz poproszony o obejrzenie filmu reklamowego, który podwoi liczbę zdobytych monet, jak wiesz, przy takich stawkach możesz zaoszczędzić znacznie szybciej na nową zabawkę;)


Funkcje:

  • Prosta i intuicyjna rozgrywka, która opóźnia
  • Duży wybór SUV-ów, które nie są tak trudne do zgromadzenia
  • Różnorodne boostery, które pomogą Ci przyspieszyć
  • Jasna ścieżka rozwoju, która nikomu nie przeszkodzi.
  • Możliwość strojenia swoich pojazdów

Wady gry:

  • Reklamy i dotacje rzadko omijają wyścig, tak jak w tym przypadku

Rezultat: prosta i zrozumiała gra Railroad Madness: Extreme Offroad Racing może zainteresować tych, którzy nie lubią złożoności rozwoju i postępu, a także nie zaprzecza dość prostej grafice w tym gatunku.


Reklama

Pobierz Gra Railroad Madness: Extreme Offroad 1.0.08 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
Minor bug fixes.
Little tweaks.
New promotion.
informacje ogólne
wersja 1.0.08 (21)
Data umieszczenia 2017-12-29 22:55
rozmiar 55.93 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BILLING

BILLING

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.78★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/12/30 09:53
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |