Najtrudniejszy bieg w zamku
0 (0)

Najtrudniejszy bieg w zamku

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

The Hardest Castle Run to zagadka dla androida, w którym klasyczna platformówka pikselowa, której główni uczestnicy są znani wszystkim graczom starej szkoły - zamek, rycerz, ośmiobitowa muzyka i inne przyjemne dla niektórych i znienawidzone dla innych.

Gra została przygotowana przez niezależnego programistę o nazwie Serkan Bakar, którego twórczość znamy od dawna dzięki takim projektom, jak Mahluk: Mroczny demon - Retro horror platformówka (klasyczny horror, który zebrał z nie mniej niż klasycznej platformówki) oraz Super-akcja-platformówka (platformówka) o wąsatym Mario), więc czekamy na wiele ciekawych rzeczy, proponuję zacząć.


Grając trochę, trudno nazwać grę pełnowartościowym jeźdźcem, ponieważ niektóre z kanonów tego gatunku są dość zmienione. Na przykład gra jest podzielona na poziomy, co jest trochę sprzeczne z koncepcją

nieskończoność i główny licznik każdego klasycznego ronera. Drugi punkt - nadal możesz zatrzymać swojego bohatera, jednak na całym poziomie możesz wytrzymać tylko 20 sekund, nie więcej. Jednakże, gdyby nie było takich możliwości i funkcji, nie byłoby w ogóle możliwości gry, złożoność gry jest godna uwagi, przyciąga uwagę gracza prawie na każdym poziomie.

Temat z rycerzem jest również dość dziwnie odsłonięty, ponieważ czuje się, że rycerz jest oszustem, jest bardziej jak dziecko, które zaczęło cosplay ... a głównym zadaniem na poziomach z tej samej serii jest uwolnienie szczeniaka z klatki ... Ale do klasycznego designu i charakterystycznego głosu grającego ciężko, by znaleźć błąd, aby fani tego gatunku byli zachwyceni.


Funkcje:

  • Klasyczna grafika i animacja, 8-bitowa, jak to zrobić
  • Wspaniały głos w stylu Chiptune
  • Trzy tuziny poziomów
  • Tabela z liderami i zapisami

Wady gry:

  • Jest reklama, którą można wyłączyć za ćwierć dolara

Wynik: gra Hardest Castle Run jest zalecana tylko tym, którzy lubią piksele i dużą złożoność, wiele innych wywoła raczej oszołomienie niż zachwyt.


Reklama

Pobierz Najtrudniejszy bieg w zamku 1.04 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
added 5 levels
informacje ogólne
wersja 1.04 (6)
Data umieszczenia 2018-02-20 14:33
rozmiar 34.63 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/01/02 08:53
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |