Fishercat
3.1 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Fishercat to gra zręcznościowa dla Androida, złożona w formacie platformowym i jest świetną opcją do odpoczynku, bo i tak, ale tutaj chodzi o foki, własną wyspę i wędkarstwo, ale zgodzisz się, że ten format odpoczynku będzie odpowiedni nawet dla wielu ludzi!

Przygotowaliśmy grę w studio LoadComplete, z niektórymi projektami, które już poznaliśmy, na przykład z horrorami DEAD EYES i kilkoma innymi projektami, ale widocznie tym razem czekamy tylko na pozytywne i przyjemne wrażenia.


Rozgrywka jest bardzo prosta, spokojna, powiedziałbym, ale jak zwykle wszystko zaczyna się od twojej warunkowej "bazy", w której żyje nasz bohater i jego przyjaciele. Przy okazji, naszym bohaterem jest kot, ale nie zawstydzaj go, to nie przeszkadza mu w zarządzaniu łodzią i łowieniem ryb, co właśnie robisz. Jedyne, o czym warto tu wspomnieć, to to, że wędkarstwo nie jest czymś zwyczajnym, ponieważ w naszym przypadku użyjemy sprzętu do nurkowania, który pozwoli zejść na głębokość i na harpun, z którego można po prostu łowić. Zasadniczo nie można tutaj przegrać, więc jedynym ograniczeniem jest dopływ tlenu do zbiornika, więc zejdź na dół, spróbuj złapać jak najwięcej ryb, zdobądź nagrody i spróbuj raz po raz.

Oczywiście, w miarę rozwoju będziesz poproszony o ulepszenie harpuna i innych akcesoriów, których używasz, ale to nie neguje spokoju ducha, który towarzyszy wszystkim, co dzieje się na ekranie, bez wyjątku i bez innych opcji, nawet ścieżka dźwiękowa wybrała wspaniałe, odpowiednie dla taka sytuacja.


Funkcje:

  • Atmosfera zaskakującego spokoju, po prostu to lubisz!
  • Przyjemna grafika typu platformy
  • Koty, wędkarstwo, łódź i ekwipunek - wszystko, czego potrzebujesz do rekreacji
  • Wiele interesujących i ukrytych sekretów, które musisz rozwiązać

Wady gry:

  • Spokój gry jest zakłócany przez obecność darowizny i reklamy, ale nie tak bardzo

Rezultat: świetny arcade The Fishercat jest stworzony dla tych, którzy cenią sobie proponowaną atmosferę, więc jeśli kochasz dynamikę i okrucieństwo, to ten projekt nie będzie dla ciebie działał, a jeśli szansa na relaks dla ciebie jest ważna - zwróć na to uwagę.


Reklama

Pobierz Fishercat 4.0.8 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
- Fix a bug that sometimes not play ads.
- Known bugs have been fixed.
informacje ogólne
wersja 4.0.8 (167)
Data umieszczenia 2020-07-26 01:51
rozmiar 96.58 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
3.05★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/01/07 09:12
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |