Rozwijaj telefon
4.7 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Game Grow Phone to swoisty clicker dla Androida, w którym naszym klientem stanie się wirtualny telefon komórkowy, który nie bez naszych wysiłków zacznie się rozwijać i odejdzie daleko od starego "z guzikami" do nowoczesnego smartfonu o solidnej mocy.

Przygotowałem grę w studio GAMEAGIT, jak już wcześniej pisałem, to jest ich pierwszy projekt, a studio z Korei, na południu, oczywiście, i przez długi czas nie jest tajemnicą, że w tym kraju są bardzo fajne gry online, na pewno nie ma online , ale mimo wszystko oczekiwania są początkowo zbyt wysokie;)


Rozgrywka do gry okazała się skromna, ale jednocześnie niezwykła i dość interesująca, co można od razu napisać do niej jako plus. W rzeczywistości będziemy musieli napełnić telefon, gdzie coś się dzieje, naszym zadaniem jest kontrolować proces i, w procesie gromadzenia punktów, zmodernizować urządzenie, aby stało się ono coraz bardziej nowoczesne i produktywne.

Zarabianie tych samych okularów będzie miało dość dziwny sposób - zbieranie złota, które gromadzi się w baterii, a następnie wydaje je na modernizację. Po pierwsze, złoto będzie musiało zostać odebrane ręcznie, aby przed nami klasyczny pilot, będzie można go rozwijać do momentu, w którym uczestnictwo nie będzie już potrzebne, ale odpowiedzialność za rozwój nadal będzie spoczywać na tobie, ale nie możesz już wchodzić w grę tak często. Dalej wszystko będzie całkiem jasne - wymień planszę i możesz dodawać nowe moduły lub ulepszać je i są one dość typowe dla prawdziwych smartfonów - procesorów, pamięci RAM, wideo i innych elementów, które są w każdym urządzeniu, do którego ściągasz grę. Doskonała opcja, aby zacząć rozumieć składniki swojego smartfona;)


Funkcje:

  • Oryginalna, ale zrozumiała rozgrywka
  • Prosta obsługa
  • Wiele elementów telefonu, które wymagają ulepszania i rozwijania
  • Strome premie i wiele innych interesujących żetonów
  • Bez darowizny, co jest dość dziwne dla pilota

Wady gry:

  • Jest reklama, nie wyłącza się

Rezultat: Grow Phone nie jest typowym, a przez to bardzo interesującym pilotem, który pomoże Ci poznać wewnętrzne urządzenie i czas życia telefonu, który masz w rękach, więc pobierz i przestudiuj;)


Reklama

Pobierz Rozwijaj telefon 1.4.7 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
Fixed waiting time compensation
Growth balance correction
Game stabilization
informacje ogólne
wersja 1.4.7 (63)
Data umieszczenia 2020-11-05 14:20
rozmiar 101.39 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje GAMEAGIT na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.65★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/01/16 15:19
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |