Dungeon Survival
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Klasyki fabularne są zawsze ekscytujące i interesujące! Tak więc cieszę się, że mogę przedstawić wam zupełnie nową grę o nazwie Dungeon Survival , której jedno imię już dużo mówi, prawda?

Ta gra została przygotowana w studiu Frozen Frog, która niewiele mówi o tym, ponieważ jest to ich pierwszy projekt, jednak warto zauważyć, że twórcy w tym przypadku złapali nas bardzo odważnie, na wypadek gdyby ten projekt miał komercyjną podstawę, lub po prostu stypendystów, jeśli projekt ma charakter innego rodzaju, na przykład, jeśli oni również lubią gry fabularne i po prostu postanowili podzielić się swoją wizją z opinią publiczną. W każdym razie, patrzymy na to, że się okazało!


Na początek być może warto z historią, która jest podstawą tego, co się dzieje i jest integralną częścią każdej ciekawej gry. Wydarzenia rozpoczną się w małym miasteczku o nazwie "Czarna mgła", które kiedyś słynęło z ogromnych pokładów minerałów, co doprowadziło do dużej liczby osób, które zarabiały na ten stan. Jednak zasoby nie są nieskończone i ostatecznie wyschły, co doprowadziło do silnego spadku i ogólnie nie najlepszych czasów dla tego osadnictwa, gdzie wciąż istniały osoby, które miały nadzieję co najmniej zdobyć. Kończeniem remisu było tajemnicze zniknięcie gubernatora, z którym będziesz musiał sobie poradzić, a także, aby sprawdzić, dlaczego z miasta pochodzą dziwne wieści ... Oczywiście, odpowiedź leży w głębokich lochach, gdzie musisz iść.

Rozgrywka nie była absolutnie nowoczesna, bardziej przypomina platformówkę, tylko większą niż zwykle, ale lokalizacje są w porządku, a ponadto nigdy nie znajdziesz tych samych lochów, ponieważ są generowane losowo, co jest również bardzo ważne, ponieważ nigdy nie dowiesz się, co Cię czeka na kolejnym etapie!


Funkcje:

  • Lochy, które za każdym razem cię zaskoczą
  • Setki różnych potworów
  • Nie mniej niż przedmioty, które można z nich uzyskać
  • Ogromna liczba zadań i zadań
  • Ogromny świat, który należy zbadać i rozwijać wraz z nim

Wady gry:

  • Reklama i donat, ale nie przeszkadzają
  • Projekt jest nowy, więc w niektórych miejscach jest wilgotny, ale jestem pewien, że to się naprawi

Konkluzja: uwielbiasz klasyczne gry fabularne? Następnie pobierz Dungeon Survival i ciesz się, że jest tu dużo treści i jest to całkiem interesujące, nawet dla zagorzałych fanów tego gatunku.


Reklama

Pobierz Dungeon Survival 1.4.6 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
Fix startup crash caused by ads. add Google Service for ads.
informacje ogólne
wersja 1.4.6 (44)
Data umieszczenia 2020-08-31 04:15
rozmiar 59.21 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Wszystkie aplikacje Frozen Frog na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/01/19 09:12
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |