Flora i ciemność
4.6 (8)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra Flora and the Darkness jest obręczą dla androida, w którym otrzymujemy rolę małej dziewczynki, która została uratowana przez matkę, kosztem własnego życia, po wrzuceniu do portalu z miejsca, w którym spadł główny wpływ ciemności. Teraz twoim zadaniem jest usprawiedliwić tę ofiarę i spróbować pokonać wszystkie przeszkody, które czekają na ciebie w drodze.

Przygotowano grę w studio 1DER Entertainment, na konto której jest sporo projektów, co nie powstrzymało ich przed stworzeniem godnego przedstawiciela gatunku, który może konkurować z wieloma swoimi przedstawicielami, zarówno pod względem technologicznym, jak i częścią pomysłu osadzonego w grze.


Rozgrywka jest dość typowa dla tego gatunku, poza tym jest platformówką, plus, design przypomina klasyczny już temat z cieniami, ale tym razem nasz bohater jest wykonany z białego koloru, który odzwierciedla naszą przynależność do sił światła. Projekt gry na ogół zasługuje na osobną wzmiankę, ponieważ z jednej strony może wydawać się dość prosty, ale z drugiej strony twórcy starannie opracowali cały świat, w którym jest kilka futurystycznych krajobrazów, obiektów i innych cech, które są trudne do zobaczenia w krótkim czasie. Kolejna ważna cecha gry - doskonała animacja i piękna fizyka, które w sumie sprawiają, że gra jest ciągłą przyjemnością dotykową, co nie zawsze można powiedzieć o przedstawicielach gatunku. Inną ważną kwestią jest to, że gra została podzielona na małe etapy, które pozwolą nie nudzić się i przechodzić stopniowo, bez dziwnego wrażenia "płyty zaevshey", jak to się dzieje z konkurentami ...


Funkcje:

  • Doskonały design, który trudno zignorować
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Ponad dwa tuziny poziomów, z których każdy został starannie opracowany
  • Wiele ciekawych funkcji, które pozwolą Ci rozwinąć własną taktykę
  • Niezapomniana walka z ostatnim bossem
  • Bardzo fajna muzyka
  • Wiele animowanych elementów i rywali

Wady gry:

  • Irytująca reklama i donat

Podsumowując: gdyby nie irytujące wyskakujące reklamy, gra Flora i Darkness była doskonała, ale znaleziono w niej choć trochę minusów, co generalnie nie psuje jej zbyt wiele.


Reklama

Pobierz Flora i ciemność 1.5.25.01958 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
- fix issue with Light Blast ability
- new feature: shoot certain darkness spots with light orbs
- map-balancing
- bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.5.25.01958 (152501958)
Data umieszczenia 2020-07-15 08:34
rozmiar 37.87 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
4.56★ 91.25%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/03/06 08:04
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |