Achikaps
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra Achikaps jest strategią ekonomiczną dla twojego androida, jednak różni się zasadniczo od wszystkiego, co mogłeś spotkać w tym gatunku w ubiegłym roku, jest to bardzo oryginalny, nieco lokalny, ale wciąż arcydzieło, na które trzeba zwrócić uwagę!

Gra została przygotowana przez niezależnego programistę, który ukrywa się pod pseudonimem Yiotro i należy zauważyć, że nie jest to jego pierwsza gra, mimo że była już pod koniec 2016 roku ... po prostu potrzebowała poparcia, aby zaprezentować ją masom. I wyobraź sobie, co to było!


Rozgrywka w naszym przypadku jest nie tylko najciekawsza, jest to w zasadzie jedyna rzecz, ponieważ wygląd gry nie odzwierciedla w ogóle jej prawdziwego splendoru. Gra wygląda bardzo skromnie, tutaj mamy do czynienia z prawdziwą ascezą, która sprowadza się do prostych figur geometrycznych, takich jak koła, kwadraty i segmenty, ale w rzeczywistości otwarty świat z niesamowitym systemem ekonomicznym i ogromną liczbą szans na Ciebie czeka! Trudno to sobie wyobrazić, ale tak właśnie zrobił to programista! Przy okazji, jeśli z jakiegoś powodu format piaskownicy nie jest dla ciebie odpowiedni, dostępne są dwa tryby gry - kampania i otwarty świat, przy okazji, najlepiej najpierw przejść przez kampanię, a następnie udać się do piaskownicy, pomoże to zrozumieć wszystkie funkcje bardzo. Przy okazji, biorąc pod uwagę pewną złożoność i możliwe zamieszanie ze względu na uproszczony wygląd, w każdej chwili dostępne będą wskazówki, a na początku gry przeprowadzane jest szczegółowe szkolenie, po którym można bezpiecznie wkroczyć w świat budowy fabryk, domów, konstrukcji obronnych, różnych elementów luksusu , drogi łączące działki i wiele więcej.

Ważne jest, aby pamiętać, że gra jest dystrybuowana w dwóch wersjach - płatnej i bezpłatnej. Różnią się tylko tym, że za płacenie trzeba dać 1 dolara, a tym samym podziękować deweloperowi, który już ma prawie 10 tysięcy osób! Darmowa wersja zawiera absolutnie wszystkie funkcje, a także nie zawiera reklam i donatów ... to jest niesamowite!


Funkcje:

  • Oszałamiająca rozgrywka, bogata i różnorodna
  • Prosta obsługa
  • Wiele możliwości
  • Dwa tryby gry
  • Bez reklam i bez darowizny

Wady gry:

  • Złożoność jest powyżej średniej, ale istnieje szczegółowe szkolenie
  • Skromny projekt, ale żenujące jest zwracanie na to uwagi

Konkluzja: gra Achikaps, choć ma specyficzny wygląd, ale jej bogaty wewnętrzny świat całkowicie rekompensuje wszelkie wady wizualne, oferując ci ogromny i bardzo interesujący świat, żyjący w realnej gospodarce i zawierający wiele niespodzianek.


Reklama

Pobierz Achikaps 1.21y dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
- New user levels
- Small changes
- Bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.21y (152)
Data umieszczenia 2021-01-09 18:14
rozmiar 6.65 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
Wszystkie aplikacje Yiotro na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/03/19 10:29
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |