Bigfoot Monster Hunter
3.1 (18)

Bigfoot Monster Hunter

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra Bigfoot Monster Hunter to strzelanka dla Androida, z domieszką grozy i przetrwania. Zgodnie z fabułą twojego bohatera jest odważnym myśliwym, który zdecydował się wejść w głąb północnych lasów, by wytropić i zabić legendarnego potwora - bałwana, lepiej znanego jako Bigfoot!

Przygotowaliśmy grę w studiu OneTonGames, który ma już wiele projektów, ale tylko jeden z nich zdołał zdobyć ważny milion znaków, a warto zauważyć, że nie jest to nasz przypadek, ta gra pojawiła się mniej niż tydzień temu i jeszcze nie stała się popularna , ale ma wszystkie szanse.


Wszyscy wiemy, czym jest symulator łowiecki, ale jak zwykle są bardziej jak gra snajperska, kiedy siedzisz w zasadzce i celujesz w bezbronne zwierzęta, ale tutaj sytuacja jest zasadniczo inna i istnieje szansa, że ​​okaże się nie mniej interesująca. Ponieważ w naszym przypadku trzeba polować na bardzo specyficznego potwora, który według niektórych legend zabił całkiem sporo ludzi, wtedy przygotowanie jest odpowiednie. Nasz bohater jest wyposażony w dość potężną broń, w tym specjalne kamery monitorujące, pułapki i broń, ale czy to wystarczy, by pokonać tych, którzy ukrywają się w lesie od setek lat i wyraźnie przewyższają liczebnie zwierzęta? Ponadto każdy z twoich błędów doprowadzi cię do tego, że potwór nie tylko cię zaatakuje, ale także cię zniszczy. Nie zapominaj, że to ludzie są głównym zagrożeniem dla tego stworzenia, co oznacza, że ​​jest on również gotowy na to spotkanie i jest w stanie cię przewyższyć. Ponadto twórcy osiągnęli trzy poziomy złożoności, każdy następny można uzyskać, jeśli przeszedł poprzedni, więc przygotuj się na prawdziwe trudności.


Funkcje:

  • Interesująca i raczej przerażająca rozgrywka
  • Wiele ciekawych urządzeń
  • Wygodna obsługa
  • Trzy poziomy trudności
  • Dość przyzwoita grafika
  • Donat, jako taki, nie.

Wady gry:

  • Jest reklama, ale za 2 dolary może zostać zniszczona.

Rezultat: jeśli zwykłe polowanie może wydawać się nudne, gra Bigfoot Monster Hunter może być bardziej interesująca, możesz pobrać ją za darmo, więc spróbuj zająć się komórkami nerwowymi;)


Reklama

Pobierz Bigfoot Monster Hunter 1.93 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
Fixed minor bugs
Improved Bigfoot AI
Small gameplay improvements
informacje ogólne
wersja 1.93 (14)
Data umieszczenia 2020-01-29 16:49
rozmiar 63.69 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(18)
3.12★ 62.38%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/03/29 07:21
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |