Escape Machine City
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra Escape Machine City jest poszukiwaniem androida, który można pobrać całkowicie za darmo i pogrążyć się w świecie samochodów, co łatwo zgadnąć pod samą nazwą, co wskazuje na całe miasto składające się z samochodów, mechanizmów i innych ciekawych projektów, które nie pozwolą Ci się nudzić kilka godzin lub więcej!

Przygotował grę w studio Snapbreak, dla której ta gra była piąta, a najpopularniejszym projektem można bezpiecznie nazwać serię gier o nazwie Faraway, których recenzja była już na naszej stronie, zobacz, jeśli zainteresowana.


Rozgrywka była dość typowa, powiedzielibyśmy nawet, że jest klasyczna, ponieważ jest podzielona na małe statyczne lokalizacje, gdzie trzeba szukać różnych obiektów, wskazówek i pracować z mechanizmami, które można otworzyć dalej na działce. Fabuła, przy okazji, jest też całkiem interesująca. Akcje rozegrają się w odległym mieście, zbudowanym gdzieś na wysokiej górze, tak się zdarzyło, że do miasta zbliża się straszna katastrofa, a twój bohater jest jedynym ocalałym, co oznacza, że ​​cała odpowiedzialność spada na ciebie, inne opcje lub pomoc nie powinny być oczekiwane .

Jak to zwykle bywa, gra oferuje ci darmowy start, przechodząc przez pierwsze dziewięć poziomów, a jeśli chcesz i dokręcisz, możesz kupić jeszcze 7 kolejnych, możesz kupić po jednym na raz, cena jest nieco powyżej jednego euro za poziom lub kup wszystko od razu, za jedyne 3 euro, to zależy od ciebie i to wystarczająco dużo czasu, aby to zrozumieć.


Funkcje:

  • Piękna grafika 3D i doskonałe efekty wizualne
  • 16 poziomów, 9 z których można przejść za darmo
  • Interesująca fabuła
  • Wiele łamigłówek i puzzli
  • Doskonały dystans, który w tych grach często nie wystarcza

Wady gry:

  • Gra ma dużo reklam, wyłącza się również za pieniądze
  • Pełna wersja płatna, tylko pierwsze 9 poziomów okazało się bezpłatne

Podsumowując: Escape Machine City to interesująca misja, która jest gotowa dać ci możliwość zobaczenia dla siebie i jeśli w pełni zrozumiałeś prace dewelopera, dlaczego by go nie kupić?


Reklama

Pobierz Escape Machine City 1.60 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
Translation fixes
Small bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.60 (60)
Data umieszczenia 2019-01-26 19:03
rozmiar 99.78 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje Snapbreak na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/05/02 07:54
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |