Slashy Sushi
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra Slashy Sushi to niezwykle dynamiczna gra dla Androida, w ramach której zapoznasz się z kuchnią japońską, w szczególności z menu japońskich restauracji sushi! Oczywiście gra otrzymała gameplay, który wiele można porównać do słynnego hitu "Fruit Ninja", jednak są różnice i zdecydowanie nie mamy takich fajnych projektów!

Przygotowaliśmy grę w studiu Ketchapp, z którym od dawna znamy dziesiątki projektów, które udało się odwiedzić naszą stronę. Biorąc pod uwagę dynamikę uruchamiania nowych projektów, niestety nie mamy czasu, aby wszystko przejrzeć, ale staramy się wybrać dla Ciebie najciekawsze opcje, więc ciesz się!


Jak już napisaliśmy, rozgrywka przypomina slashera z owocami, który jednocześnie dosłownie zerwał wszystkie możliwe oceny, ale szczerze mówiąc, w tej sytuacji rozgrywka była znacznie bardziej różnorodna i interesująca, choć nie tak soczysta;)

Jestem pewien, że jeśli jesteś w dobrej japońskiej restauracji, możesz zwrócić uwagę na to, jak szybko przygotowują bułeczki su-szefowie, więc nie dziw się, że będziesz kuszony jazdą i szybkością, oczywiście, jakość też nie została anulowana.

Boiskiem jest deska do krojenia, która ma już zrolowane rolki "kiełbasy", które trzeba przyciąć lub inny pokarm, który również wymaga gotowania. Na przykład, jeśli coś takiego jak mięso wchodzi w grę, musisz odeprzeć, pokroić bułki, pokroić rybę i tak dalej. Trudność polega na tym, że niektóre kawałki jedzenia mogą pozostać na planszy i przeszkadzać, jakikolwiek błąd, a ty przegrywasz, a nawet czas, to wyróżnia się tylko na kilka sekund, nie masz czasu - tracisz ... możesz utrzymać tę dynamikę?


Funkcje:

  • Jasna, ale skomplikowana rozgrywka
  • Zarobione monety można wydać na nowe łóżka i kelnerów
  • Szeroka gama produktów
  • Gra może być całkowicie darmowa i bez końca

Wady gry:

  • Jest reklama, odłączona za 4 dolary na zawsze.

Wynik: Wątpię, czy gra Slashy Sushi będzie prawdziwą konkurencją dla "owocowego ninja", ale nie dlatego, że jest gorszy, jest inny, a teraz czas jest inny, dziś łatwo jest zaskoczyć ... ale chciałbym zobaczyć ze studia Ketchapp, jak istnieje więcej takich projektów.


Reklama

Pobierz Slashy Sushi - dla Nokia 8

informacje ogólne
wersja - (6)
Data umieszczenia 2018-05-11 18:40
rozmiar 31.66 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/05/13 07:17
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |