Hanuman Vs Mahiravana
2.4 (4)

Hanuman Vs Mahiravana

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Nokia 8

Opis:

Gra Hanuman Vs Mahiravana jest przygodową przygodą dla androida, który opowie ci o konfrontacji złego czarodzieja, który prowadzi mroczny świat pod ziemią i bóstwa zwanego Hanuman, zresztą ta postać jest bardzo honorowana w Indiach i krajach sąsiednich.

Przygotował grę w studiu HvM Movie, dla którego jest to pierwszy projekt, ale co to jest w Indiach, nie jest tajemnicą, prawda?


Rozgrywka to klasyczna gra akcji, w której będziesz mijać małe lokacje, walcząc z wrogami, których spotkasz. Oczywiście, ponieważ nasz bohater jest bóstwem, ma kilka atutów w rezerwie, którą jest gotowy do użycia. Ponieważ pierwotnie Hanuman jest synem boga wiatru, wtedy trzy z czterech twoich ataków będą kojarzone z wiatrem, w szczególności są to ciosy, a nawet tornado. Inną umiejętnością jest stać się wielkim i rozproszyć wszystko, to jest już nabyta umiejętność, ponieważ nasz bohater jest potężny! Wszystkie te cztery umiejętności pochodzą od oddzielnych przycisków, które mają trochę czasu na wycofanie się, więc używaj ich inteligentnie, w przeciwnym razie będziesz musiał walczyć z gołymi pięściami. Po drodze oprócz głównych lokalizacji będą ukryte, gdzie znajdziesz wiele skarbów, które zawsze będą przydatne, nawet jeśli jesteś synem bóstwa! Ale w przeważającej części złoto może zostać wydane na rozwój zdolności twojego bohatera, w tym jego siły i zbroi. By the way, gra otrzymała dobrą grafikę i bardzo ciekawy design, ponieważ wszystkie lokalizacje są mieszanką dżungli, starożytnych świątyń, totemów i innych elementów otoczenia.


Funkcje:

  • Wiele lokacji (komnat) do walki z wrogami
  • Przyjemna grafika i ciekawe projekty
  • Cztery rodzaje ataków i umiejętność rozwijania zdolności twojego bohatera
  • Ukryte pokoje skarbów
  • Brak reklam!

Wady gry:

  • W aplikacji są zakupy, ale są one tak skromne, że nie można w ogóle zwrócić uwagi

Konkluzja: gra Hanuman Vs Mahiravana to zwykła, ale wciąż całkiem interesująca strzelanka, która może nieco bliżej poznać kulturę innego kraju i zademonstrować interesujący projekt.


Reklama

Pobierz Hanuman Vs Mahiravana 1.0 dla Nokia 8

Nowości w tej wersji
Minor fixes done
informacje ogólne
wersja 1.0 (14)
Data umieszczenia 2018-07-27 10:12
rozmiar 82.84 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje HvM Movie na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
2.35★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/06/01 07:46
Inne gry Nokia 8

Nokia 8

Nokia 8 Wersja: Android 7.1.1 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 835)
Ekran: 5.30", 1440x2560
Rozmiary: 151.50 x 73.70 x 7.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |